ZF-Eger - VasasPlaket

12:5

(4:0, 3:2, 2:3, 3:0)

péntek 27.02.2015, 18:55E.ON Férfi OB I

Nagyon sima győzelmet aratott az Eger, a Vasas az első negyedben lenullázta magát, innentől teljesen esélytelen volt. Az Eger kedve szerint alakított ki helyzeteket. A Vasas a negyedik negyedben sem szerzett gólt.
    A Vasas legjobbja, Gyárfás nagyon hiányzott, az Egerben Csuk nyújtott kiemelkedőt, ő volt a meccs embere négy góljával, illetve Mitrovics dicsérhető még.

ZF-Eger – VasasPlaket 12:5

Köszönöm a figyelmet! (20:16:36)

ZF Eger: B. Mitrovics, Csoma – Angyal, Zalánki 1, Csucskovics 1, Hosnyánszky 1, Lőrincz, Csuk 4, Biros B., Erdélyi 2, Vapenszki 1, Bedő, Hárai 2, Biros P.

Vasas Plaket: Barabás, Tihanyi – Várnai 1, Gyárfás, Vereczkey, Bóbis, Goreta, Sedlmayer 2, Juhász-Szelei, Hőna, Burián, Takács, Német 1, dr. Steinmetz Á. 1

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Zalánki lövését védte Tihanyi.

32
    Német lábbal akarta átvenni a labdát, természetesen nem sikerült.

31
    MILOS CSUK óriási kapásgólja hét méterről a rövid felsőbe, kissé balról. Négygólos a szerb, ő egyértelműen a meccs legjobbja. (12:5)

31
    Goreta bejátszása Német felé rövid.

31
    Vendég időkérés.

31
    Hőna távoli lövését könnyedén védte Mitrovics.

30
    Zalánki bejátszása középre nem volt pontos emberelőnyben.

29
    Az Eger kért időt.

28
    Biros B. úszott be két méteren belülre.

27
    Csucskovics sodorta el a labdát Steinmetz elől.

27
    MILOS CSUK lőtt két lóba után hat méterről a hosszú felsőbe. (11:5)

26
    ERDÉLYI BALÁZS emberelőnyben a bal szélről pattintott a kapus feje fölé. (10:5)

25
    Angyal húzta kapura emberfórban a labdát.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed.

A harmadik negyedet megnyerte a Vasas 3:2-re. Főleg Sedlmayernek köszönhetően, aki nagyon messziről lőtt két gólt. Az Eger győzelme nem forog veszélyben.