Aston Villa FC – West Bromwich Albion 2:1 (vége) | Hull City – Sunderland AFC 1:1 (vége) | Southampton FC – Crystal Palace 1:0 (vége)
Aston Villa FC
2:1 (1:0)
West Bromwich Albion
kedd 03.03.2015, 20:45 • Villa Park, Birmingham • Barclays Premier League

Bár a hosszabbítás utolsó percében szerezte a győztes gólt az Aston Villa, ráadásul 11-esből, de a győzelmük teljesen megérdemelt. Az első félidőben is többször centikre voltak a góloktól, és hiába talált a hálóba Agbonlahor, ezt a második félidőben egalizálta Berahino, és jobbára kiegyenlített játék zajlott ekkor már. A hajrára azonban feltámadt az Aston Villa, nem is volt más választásuk, és a lelkesedésüket siker koronázta, ezzel – átmenetileg – elkerültek a kieső helyről. (22:42:22)

90+5
    Christian BENTEKE - 2:1

90+4
    Az Aston Villa gólt szerzett!
    CHRISTIAN BENTEKE leülteti Fostert a büntetőrúgásnál, és könnyedén helyez a kapu bal oldalába! 2:1

90+3
    11-est ítélnek a hazaiaknak, Foster húzza el Benteke lábát!

90+2
    Csere a West Bromwich Albion-nél/nál: lemegy Morrison, bejön Baird.

90+1
    Westwood beívelése nem veszélyes.

90+1
    Grealisht buktatja Morrison a 16-os bal sarkának közelében.

90
    3 perc a ráadás, lesznek még itt izgalmak.

90
    Brunt íveli be a szögletet, Guzant lökik a kapu előtt, szabadrúgás kifelé.

89
    Brunt íveli be a szabadot, majd Fletchert előzik meg a védők nagy helyzetben a jobbösszekötő helyén.