Békéscsaba – Ferencváros 26:32 (vége) | Győr – Érd 32:27 (vége)
32:27 (16:12)
Érd
szerda 04.03.2015, 18:00 • Audi Aréna, Győr • Női kézilabda NB1

58
    Signaté húzta vissza ziccerben Aguilart, harmadik két perc, tehát piros lap! (31:25)

57
    Két perces kiállítás Tamiresnek, érdi emberelőny. (30:25)

54
    Időt kér a Győr, lehet, hogy túl korán kezdett sokat cserélni Martin? (28:22)

54
    SCHATZL ezt a hetest is belövi, hatra zárkózik az imént még tízzel vesztésre álló Érd, még talán izgalmas is lehet. (28:22)

52
    SCHATZL Nadine lövi a jobb felsőbe a hetest. (27:19)

52
    Tamires kap két percet, Kisfaludy pedig hetest harcol ki passzívnál, ebből jól jöttek ki. (27:18)

51
    Az iménti fault Szekeresnek egy két perces kiállításába került. Hazai emberelőny. (27:18)

41
    Időt kér az Érd, egyelőre 10 perccel a második félidő megkezdése óta is csak két gólt szereztek a vendégek. (21:14)

36
    Müller a felső lécre veri a hetest, Gridnyeva jól zavarta meg. A kipattanó a győrieké. (19:13)

36
    Signaté is a második két percét kapja, 26 másodpercig öt az öt ellen, majd győri emberelőny lesz. (19:13)

34
    Milanovic-Litre másodszor áll ki két percre. (19:13)

30
    Signaté takarította el Aguilart, két perces kiállítás. A lassítás alapján inkább Kisfaludy lökte rá a spanyol légióst Signatéra. (15:12)