MAC Budapest – Ferencváros Bp. ESMTK 2:7 (vége)
MAC Budapest
2:7 (0:5, 1:1, 1:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
hétfő 09.03.2015, 18:40 • Tüskecsarnok • Borsodi Magyar kupa

A budapesti Tüskecsarnok első felnőtt, férfi hokimeccsén a Fradi az első harmadban eldöntötte a három pont sorsát a Magyar kupa selejtezőn, utána már kevesebb volt a játék a jégen! A MAC becsülettel helyt állt, de erejéból csak egy tisztes vereségre futotta!
    Köszönjük szépen a figyelmet, tartsanak továbbra is velünk! (20:38:28)

60:00

59:02
    Még egy kiállítás a végére a MAC-ból, Lakatos kapta a 2 percet, bottal akasztásért! Emberelőnyben fejezheti be a meccset a Fradi!

58:01
    Belül a meccs utolsó kettő percén!

57:06
    A Ferencváros gólt szerzett!
    Gólszerző DUBEK. Assziszt: Rafaj. Gólra gól! Rafaj korongját DUBEK VLAGYIMIR vágta Zaka kapujába! 2-7

56:12
    A MAC gólt szerzett!
    Gólszerző BÖDÖK. BÖDÖK BENCE egy nagyszerű egyéni teljesítmény után szerezte a MAC újabb szépítő találatát. 2-6

55:01
    Zaka most Kiss Gábor elől mentett egy hatalmasat!

54:18
    Lichanec lövését fogta Zaka kapus!

53:01
    Papp Csaba lövését ezúttal védte a MAC kapusa.

52:20
    Papp Csaba ütötte kapu mellé a korongot, tiszta helyzetből!

51:14
    Kiegészült megint a MAC csapata!

50:36
    Tilos felszabadítás az emberelőnyben lévő Ferencvárostól!

50:10
    Kiss Gábort szerelték a kék mezes hazaiak.

49:14
    Újann 2 perces büntetés a MAC-nál, Fekete kapta gáncsolásért, megint fórban a Fradi!

48:22
    Kiegészült a pályaválasztó együttes.

48:07
    Majdnem emberhátrányból ütött gólt a MAC!

47:30
    Moravec lőtt mellé tiszta gólhelyzetből!

46:22
    Terbócs kapott szabálytalan testjátékért kettő percet, Fradi emberelőny!

45:27
    Kiss Ákos bombája zúgott el a MAC kapuja felett.

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 27. Tóth R. (Bjelogrlic), 57. Bödök – 2. Kiss Á. (Kiss G., Galló I.), 4. Lichanec (Guren, Dubek), 8. Kiss G. (Kiss Á., Hegyi Á.), 9. Hardi R. (Revák, Pál Z.), 13. Revák (Pál Z., Hardi R.), 40. Kiss G. (Kiss Á.), 58. Dubek (Rafaj)

MAC Budapest: Zaka (Arany) – Jászai D., Lakatos, Schmál, Bjelogrlic, Tóth R. – Herner, Kovács A., Egyed, Silló, Terbócs – Nagy P., Herszényi, Fekete G., Inglis, Papp D. – Vajda, Bödök, Berendi. Vezetőedző: Robert Dever
    Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Marton) – Moravec, Guren, Rafaj, Dubek, Lichanec – Cerny, Hegyi Á., Kiss G., Galló I., Kiss Á. – Lencsés, Lévai, Revák, Pál Z., Hardi R. – Géczi, Hardi M., Németh P., Mach, Papp Cs. Vezetőedző: Szakács Ferenc

Játékvezetők: Varjú Árpád, Németh Márton – Somos Balázs, Kis-Király Barna