DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 7:0 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
7:0 (0:0, 3:0, 4:0)
HC MIKRON Nové Zámky
szerda 11.03.2015, 18:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Véget ér a MOL Liga döntőjéne második (első) meccse, a Miskolc gálát rendezett a harmadik harmadban és a végén 7-0-ra nyertek. Az Érsekújvár csak az első felvonásban tartotta a lépést, utána szépen lassan megadták magukat, a harmadik harmadra pedig teljesen szétestek. Ezzel összesítésben 2-0 az állás, folytatás pénteken Érsekújváron, ahol ennél minden bizonnyal nehezebb dolga lesz a Jegesmedvéknek. Tartsanak akkor is velünk, mára köszönöm a figyelmet, további szép estét kívánok! (20:24:22)

60:00

59:44
    Ha nagy bunyó nem lesz, akkor alighanem ez az utolsó kiállítás a meccsen: Martin Král testreütésért kap két percet.

59:30
    Felállva tapsolnak a miskolci szurkolók az utolsó percben.

58:57
    Huba cselezi be magát jobbról lövőhelyzetig, de öt méterről leadott lövését Bálizs simán fogja.

57:38
    Ondrej Stefanka lő középről, Bálizs véd nagyot a jobb felsőnél.

57:16
    Visszatér Dudas, ez az emberhátrány sem okozott nagy problémát a Miskolcnak.

56:18
    Sagert bombáz félpályán is túlról, Krajcovic nem tudta elsőre megfogni, de nagy gondot nem okozott neki.

55:16
    Kisebb csetepaté alakul ki Bálizs kapuja előtt. Dudas kap kettő percet durva játékért.

54:50
    Mezőnyben birkóznak a csapatok, mindkét együttes a meccs végét várja már valószínűleg.

53:55
    Kiegészül a hazai csapat.

53:18
    Továbbra is emberhátrányban a Miskolc, Caladi hagy ki egy helyzetet közelről, de ezen kívül már alig próbálkoznak a vendégek.

52:28
    A Miskolc gólt szerzett!
    Megvan a hetedik is! Nagy Krisztián keresztez jobbról, ZACHARY COHEN érkezik a kapu elé, aki higgadtan be is vágja egy méterről a kapuba! 7-0!

51:51
    Láda Balázs kap újabb két percet gáncsolásért.

51:21
    O'Donnell érkezik Láda Balázs jobbról jövő centerezésére, de nem tudja belőni Krajcovic mellett közelről, a kapus jól zárta a szöget.

50:50
    Féltucatnál a Jegesmedvék! Tyler Metcalfe passzol a jobb szélről keresztbe hátra, ahol GŐZ BALÁZS érkezik, aki egyet igazíthat, majd öt méterről kilövi a hosszú felsőt! 6-0!

50:16
    Boyle ágyúz a kék vonalról, egy bő méterrel kapu mellé.

49:11
    Most jön vissza Metcalfe, ezzel emberelőnyben a Jegesmedvék.

49:04
    Miskolczi és Cohen kerül gyors egymásutánban ziccerbe, egyikük sem tudja közelről bevágni. Mindezt emberhátrányban, de már nem sokáig, hiszen egyrészt hat másodperc múlva visszajöhet Metcalfe, másrészt Michal Siska már most kap két percet fogásért.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 25. Tóth (Dansereau, Dudas), 32. Dansereau (Cohen, Boyle), 37. Tóth (Hajós), 42. Dansereau (Hajós, Gőz), 47. Dudas (Becze, Cohen), 51. Gőz (Metcalfe), 53. Cohen (Nagy, Sagert)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Cohen, Becze, Nagy – Gőz, Sagert, Tóth, Dansereau, Hajós – Vojtkó, Dósa, Metcalfe, Láda B., O'Donnell – Szilágyi, Láda P., Popovics, Roczanov, Miskolczi
    vezetőedző: Majoross Gergely

HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajcovic) – Huba, Durco, Podstavek, Frolik, Caladi – Kowalczyk, Siska, Dubec, Uram, Faith – Hrudik, Baron, Rejzek, Púchovsky, M. Stefanka – Sucharda, Král, O. Stefanka, Brandis, Tábi
    vezetőedző: Lubomir Hurtaj

Játékvezetők: Babic, Haszonits – Pálkövi, Kis-Király