UVSE - PVSK 8:7 (vége) | Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - KSI SE 18:4 (vége)
RACIONET Honvéd - Tiszavirág Szeged 8:10 (vége)

szerda 11.03.2015, 18:00 • Szolnoki Vízilabda Aréna • E.ON Férfi OB I

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP: NAGY, (Decker A.) – Gocics 1, Madaras 2, Teleki, Hangay 1 , MEZEI 3, Alekszics 1, TÓTH M. 4, Varga Dániel 2, Varga Dénes 2, Simon 1, Sz. Mitrovics 2, Jansik D.

KSI SE: KARDOS G., (Székely) – Petrák, Miklós, Horváth, Kardos A., Fejős 1, Baj, Kovács G. 1, Kalanovics 1, Némethy, Marnitz M. 1, Varga M., Bicskei.

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP – KSI SE 18:4

Köszönöm a figyelmet! (19:17:37)

Az első negyedben még tartotta magát a KSI, de ezt követően mindegyik negyedet nagy fölénnyel nyerte a Szolnok. A Dózsa centerei remekeltek ezúttal, hiszen Mezei három-, Tóth négy gólt szerzett. Összességében a második negyedtől nagyon sima volt a találkozó. A 18 kapott gól ellenére Kardos nagyszerűen védett.

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Vendég időkérés.

32
    Emberelőnyben MEZEI TAMÁS a jobbszélről, tehát nem a megszokott helyéről talált a kapuba. 18:4