Getafe CF
0:1 (0:0)
Real Sociedad
hétfő 16.03.2015, 20:45 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Primera División

Az első félidőben akár gólokkal is vezethetett volna a Getafe, számos helyzetet dolgozott ki, de a kapufa ezúttal a vendégekkel volt. Az első félidőben Rulli volt a Sociedad legjobbja, ő tartotta meccsben a csapatot.

A második félidőben nagyot fordult a meccs, a Getafe árnyéka volt önmagának, a vendégek pedig ritmust tudtak váltani, ami gólt is eredményezett. Egy szabadrúgás után Martinez fejese gólt eredményezett, ami végül döntőnek bizonyult. Az idei kiirásban első győzelmét szerezte a Sociedad, tizenkét meccs után a tizenharmadikon végre nyerni tudtak, és elhozták a három pontot a Getafe otthonából.

A végeredmény tehát Getafe – Real Sociedad 0:1. Köszönjük figyelmüket! (22:38:11)

90+4

90+4
    A vendégek kaptak szabadrúgást a középpályán, melyet nem sietnek el.

90+3
    Sarabia vesztette el a fejét, sárga lapot kapott.

90+2
    Elustondo érkezett Agirretxe helyére. Időhúzó jellegű csere volt.

90+1
    Három perc a ráadás!

90+1
    Hinestroza lövését Zaldua blokkolta.

90+1
    Nem tud helyzetbe kerülni a Getafe a második játékrészben, óriási csalódás ez, az idén idegenben eddig nyeretlen Sociedad ellen.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

88
    Pardo kapu elé tett labdája nem volt veszélyes Guaita kapujára.

87
    Alexis késett egy ütemet, sárga lappal torolja ezt meg Mario Melero.

86
    Diawara érkezett Escudero helyére.

85
    Sarabia beadása nem volt jó, nem talált társat.

85
    Vazquez lövésre szánta el magát, próbálkozását a gólszerző, Martinez blokkolta. Szöglettel folytatódik a játék.

84
    Martinez szabálytalankodott ezúttal, a hazaiak kapják a labdát.

84
    Rohamosan fogy az ideje a Getafenak, hogy otthon pontot mentsen. Egyenlőre a második félidőben kaput nem találtak, pedig remek első félidőt nyújtottak, igaz helyzeteiket nem lőttek be.

83
    Lacen távoli lövése erős volt, de pontos nem. Jócskán fölé szállt.

82
    Canales kapott sárga lapot buktatás miatt.

81
    Hinestroza érkezett Castro helyére, még egy-egy csere lehetőség mindkét oldalon.

79
    Hervias érkezett Chori Castro helyére.

78
    Sarabia szögletét megcsúsztatta Valezquez, majd lecsorgott a labda, visszakerült hozzá, és lőtt tizenegy méterről. Bal lábas lövése a kapu bal oldala mellett szállt el centikkel!

78
    Velazquez beadása a rövid sarok irányába tartott, és a védő fejéről szögletre pattant.

78
    Szabadrúgást kapott a Getafe a tizenhatos előteréből, beadás fog következni.

77
    Bergara váltja Granerot a 77.percben.

76
    Sarabia középre tett labdája nem okozott gondot a védelemnek.

76
    Castro harcolt ki sarokrúgást a Getafenak.

75
    Agirretxe követett el támadó szabálytalanságot ezúttal.

74
    Yoda érkezett Leon helyére.

73
    Egy esetleges győzelemmel a vendégek kettőt jönnének előre, egyenesen a 10. helyre, mig a Getafe maradnak a 13.

72
    A második félidőben nem tud akkora nyomást gyakorolni ellenfelére a Getafe, mint az elsőben, sőt! A második játékrészben egyszer lőttek, ez se tartott kapura, mig a vendégek négyszer is lőttek, amiből az egyik be is akadt. Ez nem volt más, mint Martinez remek fejese!

71
    Velazquez szabálytalankodott a középpályán.

70
    Húsz perc a mérkőzésből.

69
    Lopez Perez kapott sárgát szövegelésért.

68
    Rodriguez lábát mintha elkaszálták volna, de műesésért mégis ő kapott sárgát.

67
    Mérgelődhetnek a hazaiak, a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát.
    MARTINEZ - 0:1

66
    A Real Sociedad gólt szerzett!

Szabadrúgást kapott a vendég csapat negyven méterre a kaputól, amit Granero végzett el. Beadására INIGO MARTINEZ érkezett remekül, magasra emelkedett, majd a jobb alsóba fejelt. Hajszálpontos fejesét nem tudta védeni Guaita. Érik a szezonbeli első győzelme idegenben a Socieadadnak! 0:1.

64
    Sarabia sarokrúgása nem okozott veszélyt. Reméljük a csere játékosok lendületet hoznak majd a meccsbe, és összejön a gól valamelyik csapatnál. Egyenlőre azonban nincs változtatás egyik oldalon sem.

64
    Alexis harcolt ki sarokrúgást.

62
    A második félidőben 1:3 a próbálkozások száma, az első félidő sokkal jobb volt.

61
    Vazquez tette be a védők mögé a labdát, de Rulli együtt élt a játékkal, és amolyan Neueresen kivágta a labdát.

60
    Vazquez követett el támadó szabálytalanságot.

60
    Fél óra a meccsből, továbbra sincs döntés. Az első félidőben a Getafe állt közelebb a gólhoz, a másodikban egyenlőre a Sociedad.

58
    Berchiche lesen tartózkodott az átadás pillanatában.

58
    Granero sarokrúgását sikerült hatástalanitania a védelemnek.

57
    A beadás eljutott Canaleshez, akinek a lövését Lacen blokkolta, szöglethez jutott a vendég csapat.

56
    A bal szélről érkező beadást Lacen kapcsolta le, majd passzol Castronak, őrzi a labdát a Getafe, lassan fejlődik fel a támadás.

55
    A labdabirtoklás aránya 42:58, továbbra is több helyzete volt a hazaiaknak, de az utóbbi percekben ébredezik a Sociedad, aki hajt szezonbeli első győzelméért.

54
    Granero beadása lecsorgott, majd Agirretxe tüzelhetett, azonban eltörte a labdát, pattogós lövése nem okozott gondot Guaitanak.

53
    Escudero szabálytalankodott ezúttal, beadás fog feltehetőleg következni.

52
    A beadásból nem lett veszély, de továbbra is támadásban a Sociedad, a második félidőben élesebbek a vendégek, átvették most a kezdeményezést.

51
    Chori Castro harcolt ki sarokrúgást.

50
    Vazquez fejezte be a Getafe kontráját egy gyenge lövéssel.

50
    Granero passzolt Canalesnek, aki lövésre szánta el magát, Guaita figyelt, és védeni tudott!

47
    Chori Castro beadását Guaita bokszolta ki a veszélyes területről.

46
    Csere nem történt a szünetben.

46
    A vendégek kezdték a második félidőt.

46

9:3 a lövések száma, kaput ebből 7, illetve 1 talált. A Sociedad egyetlen komolyabb helyzetet sem dolgozott ki, ellenben a Getafeval, aki már három négy alkalommal is közel állt a gólhoz, de mindegyiket Rulli hatástalanitotta. Plusz még Leonnak volt egy bombája is, ami a felső lécen csattant. Nagyon közel volt a gólhoz a félidő vége felé is a Getafe, de egyenlőre helyzeteiket nem tudják gólra váltani!

45+2

45+2
    Diego Castro és Rulli párharcát ismét a kapus nyerte, hihetetlen, milyen jól véd ezen a meccsen.

45
    Ismét Rulli villantotta meg kapustudását! Pedro Leon lövését bravúrral tudta védeni, ő a vendégek legjobbja, ő tartja meccsben a Sociedadot!

44
    Rulli beadására Agirretxe érkezett, fejese jócskán kapu mellé szállt.

44
    Les miatt a vendégek kapják a labdát, Vazquez maradt lesen.

43
    Prieto átadása túlságosan erős lett, a labda elhagyta az alapvonalat, kirúgás.

41
    Diego Castro faltolta le ellenfelét, ez sem lap.

40
    Ansotegi kapott remek labdát, ő ugrott a legmagasabbra is, de pechére a kapu bal oldala mellé fejelt egy jó fél méterrel.

39
    Granero beadását kifejelték a hazai védők.

38
    Prieto átadása elakadt a védő lábában, majd elhagyja a labda az alapvonalat. Vendég szöglet jöhet.

37
    A beadás lecsorgott, majd húszról, kapuval szemből jött a lövés Leontól, lapos lövése a bal alsóba kötött volna ki, de Rulli bravúrral védett, a lecsorgót kivágták! Közel a gólhoz a Getafe!

37
    Rodriguez huszonkét méteres bombáját Rulli bravúrral szedte ki a jobb alsóból! Szöglet.

35
    Diego Castro szabálytalan nem először a meccsen, nincs lap.

33
    Újabb szöglethez jutott a vendég csapat, ismét Granero tette középre a labdát, ami meg is találta Pardot, akinek a lövése jócskán fölé szállt.

32
    Granero szögletéből nem adódott veszély.

29
    Leon jobb szélről érkező beadása átszállt a fejek felett, továbbra is támadásban a hazaiak, közelebb állnak a gólhoz.

27
    Sociedad bedobás jöhet a középpályán.

25
    Castro kapott pontos labdát, majd szánta el magát lövésre, de próbálkozása a kapu bal oldala mellett hagyja el az alapvonalat.

24
    Zaldua szabálytalankodott, megúszta ő is lap nélkül, Melero nem szórja a lapokat.

23
    A félidő derekánál járunk, közelebb a gólhoz a Getafe, két gólhelyzetet kialakitottak, egyiket Rulli védte bravúrral, a másik a felső lécen csattant.

21
    Ezúttal a vendégek jutottak el lövőhelyzetig, pontosabban Granero, de pechére nem sikerült kaput találni.

20
    Leon verte meg védőjét, majd tüzelt. A hazaiak csapatkapitánya húsz méterről bombázott, és majdnem eltörte a felső lécet.

18
    Többet birtokolja a labdát a Sociedad, de egyenlőre nem okoznak veszélyt Guita kapujára.

16
    Sarabia lövését Berchiche közvetlen közelről blokkolta.

15
    Az első negyed óra végén járunk, 1:1 próbálkozás mindkét oldalon, a Getafe próbálkozása majdnem gólt eredményezett!

14
    Agirretxe fejelhetett viszonylag üresen, fejese nem okozott gondo Guaita számára.

13
    Leon sarokrúgását kifejelték a védők.

12
    Parádésan vert meg két védőt Diego Castro ( Getafe ), majd tüzelt, erős lövését bravúrral tolta szögletre Rulli.

10
    Naldo szabálytalankodott ezúttal ellenfelével szemben, szóbeli figyelmeztetésben részesült.

9
    A labdabirtoklás aránya 47:53.

8
    Tapogatóznak a csapatok, egyenlőre nincs kapura lövés egyik oldalon sem.

6
    Berchiche késett egy ütemet, megúszta lap nélkül.

4
    Prieto lőtte be középre a labdát, pechére ellenfélhez szállt, aki felszabaditotta a hazaiak kapuját.

3
    Leon indult be a védők mögé, de lekapcsolták a passzt.

2
    Getafe bedobás jöhet a pálya középső harmadában.

1
    A hazaiak kezdték a meccset.

1

A Primera Division 27. fordulójában a Getafe együttese fogadja a Real Sociedadot.

A hazaiak jelenleg a 12. helyen vannak, míg jelenlegi ellenfelük a 13. helyen van a tabellán. Egyetlen pont van a két csapat között mindössze. A két csapat őszi meccsén a Getafe elhozta a három pontot a Sociedad otthonából, ez a meccs 2:0-val ért véget.

A Getafe otthon változó teljesítményt mutat, tizenhárom meccsből ötöt nyertek, három döntetlen, és öt vereség mellett. Otthon a gólarányuk 11:15.

A Sociedad idegenben egyedüliként nyeretlen még, pocsék idegenbeli teljesítményt mutatnak ebben a szezonban. Tizenkét meccsükből hat döntetlent, és hat vereséget tudnak felmutatni. Idegenbeli gólarányuk 8:21.

A Getafe picit esélyesebb, de nagyjából egy kaliberű a két csapat, tehát bármi megtörténhet. A tavalyi szezonban a Getafe otthonában 2:2-es döntetlen született a két csapat meccsén. Reméljük izgalmakban, és gólokban gazdag mérkőzés vár ránk! Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:45 - kor kezdődik.

Gólok: 66. Martinez

Lapok:   68. Rodriguez (GET), 69. Lopez (GET), 87. Alexis (GET), 90+3. Sarabia (GET) – 82. Canales (RSC)

Getafe CF: Guaita – Escudero ( 86' Diawara ) , Naldo, Velazquez, Alexis – Lacen, Rodriguez – Castro ( 81' Hinestroza ) , Sarabia, Leon (C) ( 74' Yoda ) – Vazquez
    Cserék: Lopez – Diawara, Felpi, Hinestroza, Yoda, Lago, Carlos

Edző: P. Franco Martin

Real Sociedad: Rulli – Zaldua, Ansotego, Martinez, Berchiche – Pardo, Granero ( 77' Bergara ) – Prieto (C) , Canales, Castro ( 79' Hervias ) – Agirretxe ( 90+2' Elustondo )
    Cserék: Zubikarai – Bergara, de La Bella, Elustondo, Finnbogason, Gonzalez, Hervias