Getafe CF
0:1 (0:0)
Real Sociedad
hétfő 16.03.2015, 20:45 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Primera División

Az első félidőben akár gólokkal is vezethetett volna a Getafe, számos helyzetet dolgozott ki, de a kapufa ezúttal a vendégekkel volt. Az első félidőben Rulli volt a Sociedad legjobbja, ő tartotta meccsben a csapatot.

A második félidőben nagyot fordult a meccs, a Getafe árnyéka volt önmagának, a vendégek pedig ritmust tudtak váltani, ami gólt is eredményezett. Egy szabadrúgás után Martinez fejese gólt eredményezett, ami végül döntőnek bizonyult. Az idei kiirásban első győzelmét szerezte a Sociedad, tizenkét meccs után a tizenharmadikon végre nyerni tudtak, és elhozták a három pontot a Getafe otthonából.

A végeredmény tehát Getafe – Real Sociedad 0:1. Köszönjük figyelmüket! (22:38:11)

90+4

90+4
    A vendégek kaptak szabadrúgást a középpályán, melyet nem sietnek el.

90+3
    Sarabia vesztette el a fejét, sárga lapot kapott.

90+2
    Elustondo érkezett Agirretxe helyére. Időhúzó jellegű csere volt.

90+1
    Három perc a ráadás!

90+1
    Hinestroza lövését Zaldua blokkolta.

90+1
    Nem tud helyzetbe kerülni a Getafe a második játékrészben, óriási csalódás ez, az idén idegenben eddig nyeretlen Sociedad ellen.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

88
    Pardo kapu elé tett labdája nem volt veszélyes Guaita kapujára.

87
    Alexis késett egy ütemet, sárga lappal torolja ezt meg Mario Melero.

86
    Diawara érkezett Escudero helyére.

85
    Sarabia beadása nem volt jó, nem talált társat.

85
    Vazquez lövésre szánta el magát, próbálkozását a gólszerző, Martinez blokkolta. Szöglettel folytatódik a játék.

84
    Martinez szabálytalankodott ezúttal, a hazaiak kapják a labdát.

84
    Rohamosan fogy az ideje a Getafenak, hogy otthon pontot mentsen. Egyenlőre a második félidőben kaput nem találtak, pedig remek első félidőt nyújtottak, igaz helyzeteiket nem lőttek be.