UVSE-Hunguest Hotels - DVSE

9:10

(3:5, 0:1, 4:3, 2:1)

csütörtök 19.03.2015, 19:00E.ON Férfi OB I

Az alsóházi rangadót végül a Debrecen nyerte meg egy góllal. A cívisvárosiak kezdték jobban a találkozót, az első két negyedet sikerült is megnyerniük. Az UVSE azonban közel sem adta fel a küzdelmet, a nagyszünet után feljavult a fővárosiak támadójátéka. A harmadik és a negyedik felvonást is a hazaiak nyerték, de ez végül csak olcsó vigasz a fővárosi gárdának.
    A debreceniek ezzel a győzelemmel gyakorlatilag bebiztosították helyüket a legjobb tízben, az UVSE maradt a tizenkettedik.
    Köszönöm a figyelmet! (20:19:45)

32
    Vége a mérkőzésnek!

32
    A Debrecen támadásban már eldugta a labdát, leperegtek a másodpercek.

32
    A DVSE időt kért!

32
    Korényi kapott kiállítást, a Debrecen emberelőnyben támadhat.

31
    A hazaiaknak nem sikerült góllal befejezni a támadást, a Debrecen támadhat.

31
    KÁLLAY MÁRK távolról lőtte el, labdája a jobb felsőbe csapódott. Ezzel egy góllal a Debrecen vezet!

30
    TÓTH ZOLTÁN vállalkozott lövésre, góljával egyenlő az állás. (9:9)

29
    Zentai szabálytalankodott centerben, a Debrecen büntetőhöz jutott. A vendégek ötméteresét Hoppál vállalta el, labdája a bal kapufán csattant.

28
    Kovács próbálkozott meg egy lövéssel, Aleksic a helyén volt.

28
    Az UVSE-Hunguest Hotels időt kért!

27
    Kállay lövését védte Laboncz, viszont a hazaiaknak sem sikerült betalálni.

27
    Kolarik kapott kiállítást, ezt DÁVID ZOLTÁN egy távoli bombával is is használta. (8:9)

26
    Jó volt a hazaiak védekezése, viszont megúszni nem sikerült a fővárosiaknak.

26
    A vendégek fölé durrantottak, az UVSE támadásban viszont rosszul játszotta be a labdát.

25
    Süveges kapott kiállítást, a fővárosiak viszont nem tudtak élni a lehetőséggel, Korényi lövése elhalt a blokkban.

25
    Ráúszásnál ismét a Debrecen hozta el a labdát, a vendégek távoli lövése viszont jócskán fölé ment.