Elche CF – Valencia 0:4 (vége)
Elche CF
0:4 (0:1)
Valencia CF
péntek 20.03.2015, 20:45 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

Sima vereséget szenvedett hazai pályán az Elche, a Valencia végül kiütéssel tudott nyerni. A mérkőzés nagy része alatt a vendégek voltak aktívabbak, dolgoztak ki több helyzetet. Az első gól a 44. percben született, a csapatok egygólos vendégvezetésnél mehettek szünetre.
    A fordulást követően az 57. percben Alcácer növelte a vendégek előnyét, majd a 71. percben Roco öngóljával gyakorlatilag eldőlt a három pont sorsa. De még mindig nem volt vége, közvetlenül a lefújás előtt Otamendi is betalált fejjel, ezzel beállítva a 4:0-ás vendégsikert.
    Köszönöm a figyelmet! (22:39:01)

90+2
    Nicolás OTAMENDI - 0:4

90+2
    A Valencia gólt szerzett!
    Balról ívelhetett be szögletet a vendégcsapat, NICOLÁS HERNAN OTAMENDI gyönyörűen érkezett, és védhetetlenül fejelt a kapuba.

90+1
    Előkészítés után Piatti lőtt kapura mintegy 14 méterről, lapos lövését Tytoń védte, majd a kipattanót az egyik védő szögletre mentette.

90
    Parejo helyett Tropi érkezett.

88
    A középpályán csordogál a találkozó, nem sok izgalom van itt a hajrában.

87
    Eldugja a labdát a Valencia, majd avendégek jobbról lőtték középre, a védők könnyen tisztáztak.

85
    Becsületből próbálkozik az Elche, de talán már a hazaiak is a hármas sípszót várják.

84
    Semmi változás a mérkőzésen, a vendégek birtokolják a labdát, de mindenáron már nem akarnak előremenni.

83
    Cancelo jött be a lecserélt Feghouli helyett.

81
    A Valencia kényelmesen passzolgat, a mérkőzés már eldőlt. Az iram is visszaesett a mérkőzésen.

79
    Gomes volt szabálytalan, a hazaiak végezhetnek el a középpályáról szabadrúgást.

78
    Jonathas próbálkozott meg egy távoli lövéssel, Diego Alves azonban a helyén volt, biztosan hárított.