Csehország – Magyarország 1:0 (vége)
Csehország
1:0 (0:0)
Magyarország
péntek 20.03.2015, 16:30 • MLSZ utánpótlás- és edzőközpont, Telki • EB selejtező (U17)

Vereséggel kezdte szereplését az U17-es EB selejtező elitkörében a magyar válogatott! A csehek érettebb, labdabiztosabb futballt mutattak be, így győzelmük mindenképpen megérdemeltnek mondható!
    Sajnos Belvon Attila együttese ma csak egy meglehetősen vérszegény focit tett ki a Telki edzőkozpont pályájára, ez a teljesítmény a skótok ellen is kevés lesz a vasárnapi második fordulóban!
    Bízzunk azért abban, hogy 48 óra alatt sikerül felpörögni, mert egyelőre lépéshátrányban vagyunk, hiszen a cseh- és a skót gárda áll három-három ponttal, így Skócia ellen már csak a győzelem lehet az üdvözítő és elfogadható eredmény!
    Egyelőre köszönjük a kedves figyelmet, de tartsanak velünk továbbra is! (18:15:02)

80+4

80+3
    Továbbra sem tudja még csak birtokolni sem a labdát a végén a magyar csapat, ebből most már nem lesz pontszerzés a mai napon!

80+3
    A nemrég beállt Havlena vezette még bele a labdát a magyar védelembe!

80+2
    Krejdl-el szemben harcoltak ki még egy bedobást a mieink, de sajnos még a magyar térfélen!

80+1
    Sadílek szöglete után végül nem lett újabb veszély a magyar kapura!

80
    3 perc a ráadás a meccs végén!

80
    Šašinka helyére még beállt a csehekhez Havlena!

79
    A beívelt labda Jedlička kapus zsákmánya lett!

78
    Még jöhet egy magyar szabadrúgás jobbról.

76
    Kevesebb mint öt perce van még a magyar U17-es válogatottnak az egyenlítésre, hiszen ugye ebben a korosztályban csak 80 percesek a találkozók, ahogy azt az elején már jeleztük!

75
    Meg volt a lehetőség az egyenlítésre! Egy előreívelt labdát Szalai Attila le tudott fejelni, de Bíró hat méterről, kissé kisodródott helyzetből az oldalhálót találta el!

74
    Virág ezúttal jól védekezett Rezekkel szemben, de támadni kellene a magyar fiataloknak!

73
    Kovács Dávid nem tudta becsapni a bal oldalon Žežulkát!

72
    Kovács szabadrúgása sajnos nem volt veszélyes a cseh kapura!

71
    Szalai András helyére még beállt a mieinkhez Dragóner Filip.

70
    Šašinka kerülhetett volna helyzetbe, Szalai Attila nagyot mentett előle!

69
    Vajon tud -e újítani a magyar csapat, ebben a hátralévő alig több mint tíz percben.

67
    Čermák helyére Krejdl állt be a csehekhez a gól után!

Juhász Attila

Gólok: 66. Šašinka

Lapok:   32. Holik (CZE), 45. Sadílek (CZE) – 35. Patik (HUN), 51. Kovács D. (HUN)

Csehország: Jedlička – Holík, Köstl, Žežulka (CS.K.), Plachý (Rezek, a 19.) – Granečný, Sadílek, Král, Čermák (Krejdl, a 67.) – Šašinka (Havlena, a 80.), Lingr. Szövetségi edző: Václav Cerný
    Cserék: Truksa (kapus), Rychnovský, Havlena, Vaníček, Rezek, Krejdl

Magyarország: Demjén – Virág, Patik (Tóth B., a 65.), Szalai Attila, Nagy Zs. – Szalai András (Dragóner F., a 71.), Vogyicska – Tömösvári (Herjeczki, az 59.), Tajti (CS.K.), Kovács D. – Bíró B. Szövetségi edző: Belvon Attila
    Cserék: Varga Á. (kapus), Tóth B., Nemes, Keményffy, Dragóner F., Herjeczki

Játékvezetők: Mohammed Al-Hakim – svéd (Stefan Hallberg – svéd, Alexandr Pavlov – kazah; 4.jv.: Denis Izmailov – kazah)