MKB-Euroleasing Vasas – MTK-Budapest 67:57 (vége) | Györ – PINKK-Pécsi 424 69:78 (vége)
MKB-Euroleasing Vasas
67:57 (19:22, 27:32, 49:44)
MTK-Budapest
vasárnap 22.03.2015, 18:00 • Vasas Sportcsarnok • Női NB I. A csoport

Véget ért a mérkőzés 67:57-re nyert az MKB-Euroleasing Vasas csapata. Evvel kiharcolva a harmadik mérkőzést, ami Csütörtökön kerül megrendezésre.

Mindkét csapat fantasztikusat játszott, gyönyörű kosarakkal, és hihetetlen kitartással.

Kimagasló teljesítményt nyújtott hazai oldalon BAJNÓCZI VIKTÓRIA (19), ADAMECZ LILLA (14), CYMMER KATARZINA (12) ponttal.

Vendég oldalon pedig szépen játszott TÚRÓCZI NIKOLETT (19), valamint MEDGYESSY DÓRA (10) ponttal.

Gratulálunk a győztes csapatnak, valamint az MTK-nak is, hiszen gyönyörűen küzdöttek.

Csütörtökön tehát folytatódik a küzdelem a 9-10. helyért.

Köszönöm a figyelmet. (19:55:12)

40:00
    Mérkőzés vége. (67:57)

39:36
    A büntetők nincsenek bent. (67:57)

39:36
    FARKAS faultolt, TÚRÓCZI a vonalnál. (67:57)

39:30
    A büntetők bent. (67:57)

39:30
    ORBÁN faultolt, CYMMER a vonalnál. (65:57)

38:16
    BAJNÓCZI negyedik hibája, ORBÁN a vonalnál. (63:55)

37:47
    ORBÁN büntetője pedig kint. (63:55)

37:47
    ORSÓ büntetői bent. (63:55)

37:47
    HATÁR negyedik, és technikaival az ötödik hibája is megvan, kipontozódott, már a padon ül. (63:53)