BFC Siófok – Ajka 3:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Mezőkövesd Zsóry FC 1:1 (vége) | Szeged 2011 – Sopron 0:0 (vége)
Soroksár – Aqvital FC Csákvár 1:4 (vége) | Cegléd – ZTE 0:2 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Balmazújváros 0:0 (vége)
Soroksár SC
1:4 (1:0)
Aqvital FC Csákvár
szombat 28.03.2015, 15:00 • Haraszti út • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.

Az NB II 21. fordulója a Szolnok- Gyirmót mérkőzéssel már csütörtökön elkezdődött, és csak kedden a Békéscsaba – Vasas találkozóval ér véget. Ma többek között Soroksár – Csákvár összecsapásra kerül sor.

Tavaly még mind a Soroksár, mind a Csákvár a harmadosztályban vitézkedett, megnyerve csoportjukat léptek egy osztállyal feljebb.
    A fővárosiak jelenleg a tizedikek a bajnoki tabellán, míg a Csákvár a tizenkettedik helyről várhatja a találkozót. A Soroksár tavasszal még nyeretlen, öt forduló alatt három döntetlen és két vereség a mérlege. A vendégek a tavaszi öt kör alatt nyolc pontot szereztek.
    A házigazdához kapcsolódó hír, hogy az egykori válogatott labdarúgót, Lisztes Krisztiánt nevezték ki vezetőedzőnek. Lisztes kinevezésével a játékos-pályafutása véget ért, így minden erejét a csapat irányítására fordíthatja.

Mindkét együttes nehéz találkozóra számíthat, a Soroksár az utóbbi hetekben nem a legjobb formában van, a Csákvár pedig idegenben eddig mindössze négy pontot gyűjtött. Arról már nem is beszélve, hogy a kiesés elkerülése szempontjából is roppant fontos lenne mindkét gárdának egy jó szereplés.

A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Soroksár SC: Holczer – Simita, Pandur, Gyurácz, Gohér – Lannert – Péter, Sándor, Huszák, Pál – Lovrencsics

Cserék: Rácz – Tóbiás, Szenes, Balaskó, Farkas, Kovács. Hodgyai

Aqvital FC Csákvár: Milinte – Fényes, Szalai, Dulló, Kocsis – Nyilasi, Domján, Bakos, Molnár Csaba – Gajdos, Molnár Tibor

Cserék: Gelei – Oldal, Horváth, Köntös, Varga, Hajdú, Mihály

Játékvezetők: Kiss – Kóbor, Huszár.

1

1
    A Soroksár kezdte a találkozót.

2
    Kisebb szabálytalanság után a Csákvár végezhet el szabadrúgást a középpályáról.

3
    Molnár Csaba próbálkozott meg egy lövéssel mintegy húsz méterről, kísérlete elakadt a hazai blokkban.

4
    Mélységi indítással próbálkoztak a vendégek, Holczer jött a kapujából és összeszedte a labdát Molnár Tibor elől.

5
    A Csákvár vezetett támadást a bal oldalon, Gajdos szögletet harcolt ki. A balról betekert sarokrúgás veszélytelen volt.

6
    Balról érkezett a vendégek beadása, középen az egyik soroksári védő fejjelt hazaadott.

7
    Aktívabb a Csákvár a találkozó első perceiben, a hazaiak egyelőre még nem jutottak el a vendégek tizenhatosáig.

8
    Lovrencsics kapott jó labdát a jobb oldalon, centerezése után Pál elől már tisztáztak a vendégvédők.

9
    Jobbról érkezett a fővárosiak beadása, középen kapustámadás miatt már a Csákvár jöhet kifelé szabaddal.

10
    A középpályán gyűrik egymást a csapatok, ezekben a percekben kiegyenlített a küzdelem.

11
    Pált buktatták a középpályán, a szabadrúgás elvégzése után a hazaiak hamar elveszítették a labdát.

13
    Csendesen csordogál a találkozó, nem sok érdemleges történik most a pályán.

14
    Bedobás után a Soroksár építkezhetett, a fővárosiak hamar eladták a labdát.

15
    Gajdos a jobb szélen még éppen elcsípte a labdát, beadása viszont már magas, középen mindenki fölött elszállt.

16
    Letámadt a Csákvár, sikerült is megzavarni a hátul passzolgató Soroksárt. A jobbról érkező beadást középen szögletre mentette az egyik védő.

17
    Balról ívelhetett be szögletet a vendégcsapat, semmilyen veszélyt nem jelentett kapura.

19
    A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete maradt ki! Lovrencsics balról tökéletesen adta be a labdát, középen az ötösről Sándor fejelt kapura, Milinte hatalmasat védett.

20
    Holczer hosszú kirúgása után a hazaiak kapcsolták le a labdát, messzire nem jutottak vele.

21
    Lannert indult meg a bal oldalon, védője elválasztotta a labdától.

22
    Bedobás után a hazaiak birtokolják a labdát, nehezen fejlődik fel a Soroksár támadása.

24
    A Soroksár gólt szerzett!
    A mérkőzésen a hazaiak szereztek vezetést! PÁL ANDRÁS kapott remek kiugratást, védője mellett viszont nem tudott ziccerben kapura törni, a vendégek tizenhatosán belül egy cselt követően balról, mintegy nyolc méterről gyönyörűen csavart a hosszúba.

26
    Eddig valamivel a Csákvár volt aktívabb, igaz nagy helyzetet eddig csak a hazaiak dolgoztak ki.

27
    Egy távoli lövés a vendégektől, Holczer könnyedén összeszedte a középre tartó labdát.

28
    A Csákvár passzolgat a hazaiak térfelén, veszélyes területre már nem tudta bejátszani a labdát.

29
    Bakos fejezte be lövéssel a vendégek támadását, mintegy 18 méterről megeresztett lökete mellé ment.

30
    Veszélyes beadás a Csákvártól jobbról, középen Gajdos feje fölött nem sokkal ment el a labda.

31
    Pál cselezgetett a bal szélen, a két vendégvédő végül elválasztotta a labdától.

32
    Sándor vágta fel Dullót, szabadrúgással jöhet a középpályáról a Csákvár.

33
    Gajdos balról, mintegy 22 méterről suhintott kapura, a rövidre tartó kemény lövést Holczer védte.

34
    Lovrencsics jobbról erősen lőtte be a labdát a Csákvár kapuja elé, Milita kivetődve magához ölelte a játékszert.

35
    Bakos jobbról ívelte be a vendégek szabadrúgását a Soroksár tizenhatosára, a védők könnyedén tisztáztak.

36
    Balról ívelték középre a labdát a csákváriak, Gajdos fejéről Holczer leszedte a játékszert.

37
    Kényszerítőzés után Péter jobbról centerezett, Lovrencsics elől Milinte összeszedte a labdát.

38
    Holczer hosszú kirúgása után a labdát a fővárosiak kapcsolták le, azonban hamar elveszítették azt.

39
    Molnár mintegy húsz méterről próbálkozott meg egy lövéssel, gyengére sikeredett.

40
    Péter lesen volt, szabadrúgással jöhet kifelé a Csákvár.

41
    Gyönyörű és látványos hazai támadás végén végül Lovrencsics fejelt fölé mintegy hat méterről.

42
    Gajdos már lesen kapta a labdát, szabadrúgással jöhet kifelé a Soroksár.

43
    Bedobás után a Csákvár támad, Fényes jobbról ívelte középre a labdát, használhatatlan volt,

44
    A félidő utolsó percei a vendégeké, ugyanakkor igazán komoly helyzeteket nem tud kidolgozni a Csákvár.

45
    Pál szerzett labdát a középpályán, nagy elánnal megindult a vendégek kapuja felé, majd mintegy 18 méterről egy harmatos lövést küldött kapura.

45

A mérkőzést a Csákvár kezdte aktívabban, ennek ellenére a találkozó első nagy helyzete a hazaiak előtt adódott a 19. percben. Ez a lehetőség még kimaradt, de a 24. percben Pál már vezetéshez juttatta a fővárosiakat.
    A Csákvár a folytatásban bátran futballozott és ment előre az egyenlítésért, lehetőségek azonban inkább a hazaiak előtt adódtak. Több gól a félidőben már nem született, így egygólos hazai előnnyel kezdődhet a második játékrész.
    Maradjanak velünk a folytatásban is!

46

46
    A Csákvár kezdte a második félidőt.

46
    Molnár Tibor helyett Horváth érkezett a második félidőre.

47
    Gajdos felé ment egy mélységi indítás, védője luftot rúgott, Holczer azonban jött a kapujából és mentett.

48
    Rögtön itt a hazaiak válasza! Lovrencsics kapott labdát a vendégek tizenhatosán belül, szépen megtartotta a labdát, majd mintegy hét méterről lőtt kapura, Milinte nagyot védett.

49
    Jobbról érkezett a hazaiak sarokrúgása, középen a bolyból sikerült is kapura tenni a labdát, Domján a gólvonalról mentett.

49
    A Csákvár gólt szerzett!
    A félidőben beállt Horváth jobbról centerezett, középen GAJDOS ZSOLT senkitől sem zavartatva az ötösről bebelsőzte a labdát.

51
    Molnár Csaba kapott labdát a hazaiak tizenhatosán belül, balról mintegy nyolc méterről tette kapura, centikkel ment el a hosszú mellett.

52
    Gajdos mintegy húsz méterről suhintott kapura, nem is volt olyan rossz.

53
    Péter helyett Kovács Dániel a pályán.

54
    Les a vendégeknél, szabadrúgással jöhet kifelé a Soroksár.

55
    Kisebb szabálytalanság után a hazaiak végezhettek el szabadrúgást saját térfelükről.

56
    A gól meghozta a Csákvár kedvét, a vendégek aktívabbak ezekben a percekben.

57
    Veszélyes beadás jobbról a vendégektől, a védők fejjel menteni tudtak.

58
    Bakos ívelte be a vendégek szabadrúgását a Soroksár tizenhatosára, középen Gajdos csúsztatta meg fejjel, nem sokkal ment mellé.

59
    Jobbról tekerték középre a labdát a vendégek, Holczer jött és szépen lehúzta.

61
    Sikerült bejátszani a labdát a vendégek védelme mögé, Lovrencsics hat méterről azonban nem tudta kapura tenni, a védő végül tisztázott.

62
    A Csákvár végezhetett el szabadrúgást mintegy 19 méterről, Szalai a sorfalba vágta a labdát.

63
    Bakos jobbról tekerte középre a labdát, GAJDOS ZSOLT mintegy hat méterről tökéletesen fejelt a hazaiak kapujába.

64
    Pál helyett Balaskó a pályán.

65
    A vendégek balról ívelhettek be szögletet, Bakos betekert labdáját középen NYILASI BÁLINT mintegy hat méterről a bal alsóba csúsztatta.

67
    Bal oldalon vezetett támadást a Soroksár, a középre bejátszott labdát már kivágták a vendégvédők.

69
    Dulló buktatott, érkezett is a sárga lap.

69
    Lannert helyett Szenes a pályán.

70
    A Soroksár ívelhetett be szabadrúgást a vendégek tizenhatosára, semmilyen veszélyt nem jelentett kapura.

71
    Lovrencsics balról beemelt labdáját Milinte szépen lehúzta.

72
    Molnár Csaba mintegy húsz méterről eresztett meg egy lövést, lapos próbálkozása centikkel ment mellé.

73
    A Csákvár tizenhatosára belőtt labda pontatlan, a vendégvédők le is kapcsolták.

74
    Lovrencsics volt lesen, szabaddal jöhet kifelé a Csákvár.

75
    Oldal jött be a lecserélt Nyilasi helyett.

76
    Simita kapott sárga lapot buktatásért.

77
    Bakos balról tekerte középre a vendégek szabadrúgását, OLDAL TIBOR első labdaérintéséből az ötösről a kapuba tessékelte a játékszert.

79
    Lovrencsics cselezgetett majd elesett a Csákvár tizenhatosán belül, a játékvezető sípja néma maradt.

81
    Próbálkozik ugyan a Soroksár, de különösebb meggyőződéssel játszanak már a hazaiak.

82
    Sándor felé ment egy magas keresztlabda, nem is érte el a hazaiak játékosa.

83
    Oldal szlalomozott át a fél középpályán, végül elválasztották a labdától.

84
    Molnár Csaba helyett Köntös a pályán.

85
    A középpályán gyűrik egymást a csapatok, de talán itt már mindkét fél a végső sípszót várja.

86
    Kettő az egy ellen mehettek a csákváriak, Gajdos passzolt Horváthoz, az átadás azonban egy kicsit pontatlan volt, így a védő tisztázhatott.

87
    Szabálytalanság után a Soroksár ívelhet be szabadrúgást a vendégek tizenhatosára.

88
    Gohér ívelte be a szabadrúgást a Csákvár kapuja elé, Milinte magabiztosan lehúzta.

89
    Huszák buktatott, sárga lapot kapott érte.

89
    Jobbról érkezett középre a vendégek beívelt szabadrúgása, a védők felszabadítottak.

90
    Két perc lesz a ráadás.

90+2
    A hosszabbításban már nem sok érdemleges történt, mezőnyben folyt a játék.

90+2

A Csákvár a folytatásban bátran futballozott és ment előre az egyenlítésért, lehetőségek azonban inkább a hazaiak előtt adódtak. Több gól az első játékrészben már nem született, következhetett a második félidő.
    A fordulást követően mindkét, de főleg a hazai oldalon nagy helyzet maradt ki, ez megbosszulta magát mert a 49. percben érkezett a Csákvár egyenlítése. A gól megroppantotta a hazaiakat, a második félidőben a fővárosiak védelme átjáróház volt, a vendégek pedig ezt ki is használták, a további folytatásban még háromszor köszöntek be.
    A Csákvár ebben a szezonban először tudott nyerni idegenben. A hazaiak tavasszal továbbra is nyeretlenek, Lisztes Krisztián bemutatkozása nem sikerült.
    Köszönöm a figyelmet! (16:52:09)

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 24. Pál – 49. Gajdos, 63. Gajdos, 65. Nyilasi, 77. Oldal

Lapok:   76. Simita (SSC), 89. Huszák (SSC) – 69. Dulló (CSÁK)

Soroksár SC: Holczer – Simita, Pandur, Gyurácz, Gohér – Lannert (69. Szenes) – Péter (53. Kovács Dániel), Sándor, Huszák, Pál (64. Balaskó) – Lovrencsics

Aqvital FC Csákvár: Milinte – Fényes, Szalai, Dulló, Kocsis – Nyilasi (75. Oldal), Domján, Bakos, Molnár Csaba (84. Köntös) – Gajdos, Molnár Tibor (46. Horváth)

Játékvezetők: Kiss – Kóbor, Huszár