Szolnok – Kisvárda 1:1 (vége) | Aqvital FC Csákvár – Ferencvárosi Torna Club 0:5 (vége)
Aqvital FC Csákvár
0:5 (0:3)
Ferencvárosi Torna Club
kedd 31.03.2015, 18:00 • Tersztyánszky Ödön Sportközpont, Csákvár • Magyar Kupa

Teljesen megérdemelten nyert ilyen arányban is a zöld-fehér alakulat, a Csákvár azért megérdemelt volna egy becsület gólt.
    Az nem jött azonban össze, így 10-0-ás összesítéssel a fővárosiak jutnak be az elődöntőbe! (19:47:06)

90

90
    Oldal lő a sorfalba.

90
    Még egy szabadrúgás a végére a hazaiaknak, a távolság 27 méter lehet.

90
    Megkezdődik az utolsó perc, nem sok oka van a játékvezetőnek a hosszabbításra.

88
    Egy levágódó labda után lesállás miatt marad el a szépítő találat.

87
    Les miatt jöhet szabadrúgással az Aqvital.

86
    Jova húz le magabiztosan egy jobbról érkező hazai beadást.

86
    A saját térfeléről jöhet szabadrúgással a Csákvár.

84
    Özönvíz szerű eső zúdul most Csákvárra, eközben a stadionon kívüli Fradi szurkolók szakadatlanul buzdítják kedvenceiket.

83
    Köntös beadását kifejelik a vendégek a tizenhatoson belülről.

82
    Továbbra is elképesztő esőzésben folyik az összecsapás.

80
    Busai (FTC) fut lesre.

80
    Kukuruzovics lő a tizenhatoson belülről, mellé, beadásnak pedig hosszú.

79
    Kitámadnak a hazaiak.

76
    A Fradi gólt szerzett!
    GÓÓÓL! NAGY DOMINIK lép ki, kicselezi a hazai kapust, majd a hálóba gurít! 0-5!

76
    Zsivoczky lő ballal 20 ról nem sokkal mellé!

75
    Busai cselezi ki Geleit a tizenhatoson kívül, majd jobbal estében lő nem sokkal mellé!

73
    Molnár Csaba lő ballal, Jova nagyot fog!

Nagy Zalán

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 27. Kukuruzovics, 33. Csukics, 44. Nagy Dominik., 54. Ugrai, 76. Nagy Dominik

Lapok:   46. Fényes (CSÁK)

Aqvital FC Csákvár: Gelei – Wild (Fényes, a szünetben), Hajdú, Dulló, Köntös – Domján (Oldal, 54.), Molnár Cs. – Mihály, Bakos (Kocsis, a szünetben), Varga Z. – Molnár T.

Vezetőedző: Toldi Gábor

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Csilus (Zsivoczky, a szünetben), Nalepa (Busai, a szünetben), Batik (Dilaver, a szünetben), Bönig – Csukics, Kukuruzovics – Nagy Dániel, Gyömbér, Nagy Dominik – Ugrai

Vezetőedző: Thomas Doll

Játékvezetők: Oláh Gábor – Horváth Zoltán, Takács Gábor