Szolnok – Kisvárda 1:1 (vége) | Aqvital FC Csákvár – Ferencvárosi Torna Club 0:5 (vége)
Aqvital FC Csákvár
0:5 (0:3)
Ferencvárosi Torna Club
kedd 31.03.2015, 18:00 • Tersztyánszky Ödön Sportközpont, Csákvár • Magyar Kupa

76
    A Fradi gólt szerzett!
    GÓÓÓL! NAGY DOMINIK lép ki, kicselezi a hazai kapust, majd a hálóba gurít! 0-5!

75
    Busai cselezi ki Geleit a tizenhatoson kívül, majd jobbal estében lő nem sokkal mellé!

73
    Molnár Csaba lő ballal, Jova nagyot fog!

67
    Molnár Csaba beadását Molnár Tibor fejeli melli az ötös csücskétől!

62
    Mihály teszi középre a játékszert, Varga Zoltán a tizenhatoson belül már csak a kifutó Jovával áll szemben, a kapus nyeri a párharcot!

60
    Busai centerezését az alapvonalról Nagy Dominik vágja fölé az ötösön belülről!

55
    Csere az Aqvital FC Csákvárnál: lemegy Domján, bejön Oldal.

54
    GÓÓÓL! UGRAI ROLAND ANDRÁSi ugik ki egy az egyben, elhúzza a labdát Gelei mellett, majd ballal a kapuba lő! 0-4!

46
    Fényes (Csákvár) sárgul be.

44
    GÓÓÓL! Kukuruzovics passza után NAGY DOMINIK szerzi meg a harmadik vendég találatot! 0-3!

41
    Csilus tüzel a tizenhatoson belülről, jobbal, elmegy keresztbe a próbálkozás!

39
    Bönig beadását Hajdú menti az ötösről szögletre!

36
    Ugrai adott beadása után Kukuruzovics lő a tizenhatos vonaláról laposan, Gelei hárít!

33
    GÓÓÓL! Már kettő az előny! VLADAN CSUKICS elé pattan a labda egy szöglet után, a Fradi játékosa ballal, 8 méterről a kapuba lő! 0-2!

29
    Nagy Dominik lő ballal, 8 méterről kissé kisodródva félmagasan, Gelei védeni tud!

27
    GÓÓÓL! Vezetnek a fővárosiak STJEPAN KUKUROZVICS lő ballal a bal alsó sarokba a tizenhatoson kívülről! 0-1!

23
    Nagy Dániel tör be a tizenhatoson belülre, jobbal találja el a jobb kapufát, onnan mellé pattan a játékszer!

17
    Kukuruzovics lő a jobb alsó sarok mellé laposan a tizenhatoson kívülről!

15
    Ugrai lő a tizenhatoson belülről, Gelei vetődve hárít!

10
    Nagy Dániel 20 méterről lő kapura, Gelei szögletre tolja a léc alá tartó kísérletet!

7
    Csilus ad be jobbról, Nagy Dominik az ötösön belülről fölé fejel!

Nagy Zalán

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 27. Kukuruzovics, 33. Csukics, 44. Nagy Dominik., 54. Ugrai, 76. Nagy Dominik

Lapok:   46. Fényes (CSÁK)

Aqvital FC Csákvár: Gelei – Wild (Fényes, a szünetben), Hajdú, Dulló, Köntös – Domján (Oldal, 54.), Molnár Cs. – Mihály, Bakos (Kocsis, a szünetben), Varga Z. – Molnár T.

Vezetőedző: Toldi Gábor

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Csilus (Zsivoczky, a szünetben), Nalepa (Busai, a szünetben), Batik (Dilaver, a szünetben), Bönig – Csukics, Kukuruzovics – Nagy Dániel, Gyömbér, Nagy Dominik – Ugrai

Vezetőedző: Thomas Doll

Játékvezetők: Oláh Gábor – Horváth Zoltán, Takács Gábor