Szolnok – Kisvárda 1:1 (vége) | Aqvital FC Csákvár – Ferencvárosi Torna Club 0:5 (vége)
Aqvital FC Csákvár
0:5 (0:3)
Ferencvárosi Torna Club
kedd 31.03.2015, 18:00 • Tersztyánszky Ödön Sportközpont, Csákvár • Magyar Kupa

Teljesen megérdemelten nyert ilyen arányban is a zöld-fehér alakulat, a Csákvár azért megérdemelt volna egy becsület gólt.
    Az nem jött azonban össze, így 10-0-ás összesítéssel a fővárosiak jutnak be az elődöntőbe! (19:47:06)

90

90
    Oldal lő a sorfalba.

90
    Még egy szabadrúgás a végére a hazaiaknak, a távolság 27 méter lehet.

90
    Megkezdődik az utolsó perc, nem sok oka van a játékvezetőnek a hosszabbításra.

88
    Egy levágódó labda után lesállás miatt marad el a szépítő találat.

87
    Les miatt jöhet szabadrúgással az Aqvital.

86
    Jova húz le magabiztosan egy jobbról érkező hazai beadást.

86
    A saját térfeléről jöhet szabadrúgással a Csákvár.

84
    Özönvíz szerű eső zúdul most Csákvárra, eközben a stadionon kívüli Fradi szurkolók szakadatlanul buzdítják kedvenceiket.

83
    Köntös beadását kifejelik a vendégek a tizenhatoson belülről.

82
    Továbbra is elképesztő esőzésben folyik az összecsapás.

80
    Busai (FTC) fut lesre.

80
    Kukuruzovics lő a tizenhatoson belülről, mellé, beadásnak pedig hosszú.

79
    Kitámadnak a hazaiak.

76
    A Fradi gólt szerzett!
    GÓÓÓL! NAGY DOMINIK lép ki, kicselezi a hazai kapust, majd a hálóba gurít! 0-5!

76
    Zsivoczky lő ballal 20 ról nem sokkal mellé!

75
    Busai cselezi ki Geleit a tizenhatoson kívül, majd jobbal estében lő nem sokkal mellé!

73
    Molnár Csaba lő ballal, Jova nagyot fog!

72
    Ugrai szó szerint lekezel egy beadást, kifelé fúj a játékvezető.

71
    Továbbra is szakad az eső, a pálya egyelőre jól bírja.

70
    Nagy Dominik passzolja el magát, a hazai térfélről dobhat az Aqvital.

69
    Az utóbbi percekben feljött a Csákvár.

67
    Molnár Csaba beadását Molnár Tibor fejeli melli az ötös csücskétől!

67
    Oldal szöktetése hosszú, Jova kaparintja meg a játékszert.

66
    Les miatt jöhet szabadrúgással a Fradi.

65
    Varga Zoltán lő 23 méterről, ballal a vendég kapu fölé.

64
    Kukuruzovics lő ballal a tizenhatos vonaláról, a blokkról levágódik a kísérlet.

62
    Mihály teszi középre a játékszert, Varga Zoltán a tizenhatoson belül már csak a kifutó Jovával áll szemben, a kapus nyeri a párharcot!

61
    A hazai kaputól 30 méterre kap szabadrúgást az FTC.

60
    Busai centerezését az alapvonalról Nagy Dominik vágja fölé az ötösön belülről!

59
    Vendég kirúgással folytatódhat az összecsapás.

57
    Sikerült ffelvezetni a szünetben végbement cseréket.

55
    Csere az Aqvital FC Csákvárnál: lemegy Domján, bejön Oldal.

55
    Gyenge lövési kísérlet Oldal Tibortól.

54
    GÓÓÓL! UGRAI ROLAND ANDRÁSi ugik ki egy az egyben, elhúzza a labdát Gelei mellett, majd ballal a kapuba lő! 0-4!

52
    Fradi szöglet jöhet.

46
    Fényes (Csákvár) sárgul be.

46

Meglehetősen egyoldalú a mérkőzés, a Fradi összesítésben már 8-0-ra vezet. A hazaiak küzdenek derekasan, de eddig még nagy helyzetet nem sikerült kialakítaniuk Jova kapuja előtt.

45

45
    Nem lesz hosszabbítás.

44
    GÓÓÓL! Kukuruzovics passza után NAGY DOMINIK szerzi meg a harmadik vendég találatot! 0-3!

43
    Folyamatosan a zöld-fehérek támadnak.

41
    Csilus tüzel a tizenhatoson belülről, jobbal, elmegy keresztbe a próbálkozás!

39
    Átmenetileg felszabadítanak a csákváriak.

39
    Ismételhetnek a vendégek.

39
    Bönig beadását Hajdú menti az ötösről szögletre!

37
    Hosszú indítás a vendégektől, Gelei gyűjti be.

36
    Ugrai adott beadása után Kukuruzovics lő a tizenhatos vonaláról laposan, Gelei hárít!

36
    Molnár Tibor (Csákvár) fut lesre.

35
    Szinte csak a Fradinál van a labda.

33
    GÓÓÓL! Már kettő az előny! VLADAN CSUKICS elé pattan a labda egy szöglet után, a Fradi játékosa ballal, 8 méterről a kapuba lő! 0-2!

32
    Ugrai próbálkozik ballal a tizenhatoson kívülről, magabiztosan véd a kapus.

31
    Bönig engedi ki a labdát, kirúgással jöhet a Ferencváros.

30
    Dulló Martin szereli Nagy Dánielt a hazai tizenhatos oldalvonala mellett.

29
    Nagy Dominik lő ballal, 8 méterről kissé kisodródva félmagasan, Gelei védeni tud!

27
    GÓÓÓL! Vezetnek a fővárosiak STJEPAN KUKUROZVICS lő ballal a bal alsó sarokba a tizenhatoson kívülről! 0-1!

25
    A félpályától dobhatnak a hazaiak.

23
    Nagy Dániel tör be a tizenhatoson belülre, jobbal találja el a jobb kapufát, onnan mellé pattan a játékszer!

23
    Molnár Tibor nem tud elmenni a jobb oldalon, ismét Nalepa a végállomás.

22
    Bakos sarokrúgását nem tudja megcsúsztatni a röviden Molnár Csaba.

21
    Mihály pontrúgását Nalepa csúsztatja szögletre.

20
    Kukuruzovics cselez ki két embert is, de hosszan tolja meg a labdát, Gelei odaér.

19
    Nagy Dániel lő ballal, a tizenhatos elől gyatrán mellé.

19
    A mérkőzés eddigi képe alapján elmondható, a vendégek kezdeményeznek többet.

17
    Kukuruzovics lő a jobb alsó sarok mellé laposan a tizenhatoson kívülről!

15
    Ugrai lő a tizenhatoson belülről, Gelei vetődve hárít!

15
    Bakos beadását a kis szöglet után Jova húzza le magabiztosan.

14
    Jova üti a szögletet oldalra, újra próbálkozhatnak a hazaiak.

14
    Wild távoli lövése vágódik Nalepáról szögletre.

13
    Nagy Dániel labdája csúszik meg a vizes füvön, kirúgással jöhetnek a Fejér megyeiek.

12
    Mihály szép cselt mutat be a félpályánál, indítja Molnár Tibort a vonal mellett, ám Nalepa keresztez, oda a csákvári akció.

12
    Nagy Dominik (FTC) fut lesre.

11
    A ferencvárosi sarokrúgás már nem ilyen veszélyes.

10
    Nagy Dániel 20 méterről lő kapura, Gelei szögletre tolja a léc alá tartó kísérletet!

10
    Szöglettel jöhet a Fradi.

8
    Molnár Tibor kap indítást a jobb oldalon, a labda megcsúszik a füvön, kirúgással jöhet a Ferencváros.

7
    Csilus ad be jobbról, Nagy Dominik az ötösön belülről fölé fejel!

6
    Jova dobja támadásba a zöld-fehéreket, a mérkőzés előtt hatalmas eső zúdult a pályára.

5
    Domján hosszú indítása után kirúgással jöhet az FTC,

4
    Mihály cselezget 30 méterre a Fradi kapujától, de szerelik a vendégek.

1
    A hazaiak sárga-kék csíkos mezben és kék nadrágban, míg a fővárosiak tiszta fehérben lépnek ma pályára.

1
    A Fradi kezdte a mérkőzést.

1

Aqvital FC Csákvár: Gelei – Wild, Hajdú, Dulló, Köntös – Domján, Molnár Cs. – Mihály, Bakos, Varga Z. – Molnár T.

Vezetőedző: Toldi Gábor

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Csilus, Nalepa, Batik, Bönig – Csukics, Kukuruzovics – Nagy Dániel, Gyömbér, Nagy Dominik – Ugrai

Vezetőedző: Thomas Doll

Játékvezetők: Oláh Gábor – Horváth Zoltán, Takács Gábor.

A Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján az NB II-ben kiesés ellen menekülő, tavasszal elég jól teljesítő Aqvital FC Csákvár Magyarország legnépszerűbb csapatát, a Ferencvárosi Torna Club-ot látja vendégül kedd este a Tersztyánszky Ödön Sportközpontban.
    Az odavágón az FTC nem hagyott kétséget a továbbjutást illetően, 5-0-val ütötte ki Fejér megyei alakulatot a három gólt szerző Busai Attila vezetésével.
    A fővárosiak nagy valószínűséggel pihentetik majd a legjobbjaikat, főként a vasárnap este, görögök ellen pályára lépő Gera Zoltánt, hiszen pénteken Felcsúton már bajnoki mérkőzés vár a zöld-fehérekre, de a pénteki fellépés igaz a csákváriakra is, akik a Ceglédet fogadják hazai pályán.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Nagy Zalán

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 27. Kukuruzovics, 33. Csukics, 44. Nagy Dominik., 54. Ugrai, 76. Nagy Dominik

Lapok:   46. Fényes (CSÁK)

Aqvital FC Csákvár: Gelei – Wild (Fényes, a szünetben), Hajdú, Dulló, Köntös – Domján (Oldal, 54.), Molnár Cs. – Mihály, Bakos (Kocsis, a szünetben), Varga Z. – Molnár T.

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Csilus (Zsivoczky, a szünetben), Nalepa (Busai, a szünetben), Batik (Dilaver, a szünetben), Bönig – Csukics, Kukuruzovics – Nagy Dániel, Gyömbér, Nagy Dominik – Ugrai

Játékvezetők: Oláh Gábor – Horváth Zoltán, Takács Gábor