Szolnok – Kisvárda 1:1 (vége) | Aqvital FC Csákvár – Ferencvárosi Torna Club 0:5 (vége)
Szolnoki MÁV FC
1:1 (1:0)
Kisvárda Master Good
kedd 31.03.2015, 18:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Magyar Kupa

Egy igen alacson színvonalú mérkőzésen a Szolnoki Máv FC. ha nem is könnyen, de kiharcolta a továbbjutást, és 1988 után bejutott a Magyar Kupa elődöntőjébe, ahol a Ferencváros lesz az ellenfele.
    A meccset a hazaiak kezdték jobban. Gyorsan meg is szerezték a vezetést Vári révén, aki büntetőből volt eredményes. Ezután emberelőnybe kerültek Nagy Istvánék az első félidő végén. A második játékrészt igencsak takaréklángon hozta le a szolnoki csapat, amely minden bizonnyal a hétvégi, Vasas elleni mérkőzésre tartalékolta erejét. A Kisvárda emberhátrányban is egyenlíteni tudott Ramos jóvoltából, de a nagyobb bravúr már nem jött össze. Így Révész Attila csapatának marad az NB III. Keleti csoportja, ahol az élről várják a bajnoki folytatást. (20:45:56)

90+2

90+2
    Még Ramos rántja le B.Tóthot a végén.

90+1
    Kettő perc a hosszabítás. Már mindenki a mérkőzés végét várja.

90
    A csereként beállt Fodor is kap még egy sárga lapot.

89
    B.Tóth kap egy jó labdát Papucsektől. Leviszi a szögletzászlóhoz, majd középre kanyarít. A középen jól érkező Zsolnai a kapu fölé fejel.

88
    Kiengedik a labdát a hazai védők. Pokorni jöhet kirúgással.

87
    Mile a sokadik szélről érkező labdát fejeli ki.

86
    Hazai szabálytalanság az ellenfél térfelén. A szolnoki játékosok hevesen reklamálnak a játékvezetőnél.

85
    Kihasználja utolsó cserelehetőségét is Kis Károly. Nagy István helyett Zsolnai érkezik.

83
    Bal oldali vendég szögletet követően Müller fejel Pokorni kezébe.

81
    Minden erejével próbál támadni, legalább a győzelem megszerzéséért a kisvárdai csapat. Ez dícséretes az egész második félidőben emberhátrányban játszó együttestől.

80
    Mile csúztatja ki az aktívan játszó Molnár bal oldali beadását.

79
    Kicsivel több, mint 10 perc van hátra a mérkőzésből. A hazaiak már nagyon várják a hármas sípszót.

78
    Az előrehúzodó Molnár kap jó labdát a bal oldalon. Egy jó lövőcsel után lő a rövid sarok irányába. Pokorni bravúrral védeni tud.

77
    Ramos lapos beadását füleli le a jól helyezkedő Kenderes.

76
    Pokorni szedi fel a labdát egy hosszú indítás után.

75
    Molnár végezhet el bedobást a felezővonalnál.

74
    Szinte a semmiből érkezett az egyenlítés. Talán még lesz izgulnivalója a hazaiaknak, és a nem túl nagy számban jelen lévő szurkolóknak?

Kun Zoltán

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 7. Vári (bünt.) – 73. Ramos

Lapok:   17. Papucsek (SZMFC), 22. Tóth (SZMFC), 59. Vári (SZMFC) – 8. Lucas (VSE), 90. Fodor (VSE)   41. Kardos (VSE)

Szolnoki MÁV FC: Pokorni – Fritz, Papucsek, Antal (38. Zsdrál), Vári – Mile – Kenderes, Nagy I. (85. Zsolnai), Lengyel, Tóth (50. Rokszin) – B.Tóth
    Cserék: Nacsa, Rokszin, Racskó, Zsdrál, Csirszki, Zvara, Zsolnai

Kisvárda Master Good: Szécsi – Farkas, Molnár, Kardos, Kornutyak – Minczér, Üveges (46. Fodor), Müller, Lucas (62. Erős) – Ramos, Menougong (72. Brankovics)
    Cserék: Petranics, Brankovics, Szűcs, Milovac, Nagy R., Erős, Fodor

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor, Erős Gábor, Szalai Dániel, Berke Balázs