Szeged KKSE – Ipress Center-Vác 23:35 (vége) | MTK-Budapest – Mosonmagyaróvári KCSE 21:28 (vége) | Békéscsaba – Siófok 27:29 (vége)
Szeged KKSE
23:35 (13:19)
Ipress Center-Vác
szombat 11.04.2015, 14:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Női kézilabda NB1

Sima, fölényes, magabiztos győzelmet aratott a hűséges szurkolótábora által lelkesen megtapsolt váci csapat első alsóházi mérkőzésén Szegeden. A hazaiak csak az első pár percben voltak partiban ellenfelükkel, aztán a Vác egyre inkább elhúzott, s a második félidő nagy részében már csak győzelmük különbsége volt a kérdés egyedül. Így nagyon nehéz lesz Szegeden hinni az esetleges bennmaradásban... (15:25:05)

60
    Mérkőzés vége. (23:35)

60
    Nem jut el lövésig a dudaszóig a hazai gárda... (23:35)

60
    Hazai időkérés. (23:35)

60
    Zsilák lő középről fölé, de szabaddobást kap. (23:35)

59
    Zsilák átlövését Balogh, a jobb szélről Hansághy lövését, majd Fülöp ziccerét pedig Futaki védi bravúrral. (23:35)

59
    Hornyák nagy bejátszását DAKOS lövi beállóból félmagasan a bal sarokba. (23:35)

58
    Lackovic eladott labdája után az ellenfelét lefogó Selmeci mehet ki két percre. (23:34)

58
    HANSÁGHY ejti a jobb szélről a hosszú felső sarokba Farkas remek labdáját. (23:34)

57
    LACKOVIC lő középről, átlövésből a jobb alsó sarokba. (23:33)

56
    Aron lövését védte Bíró, a leindításból PELCZÉDER lőtt balról a vészkapus Lackovic mellett a bal sarokba. (22:33)

55
    Szabó lövését védte Bíró, Futaki nem állt a kapujában, HORNYÁK így a félpályától lőhetett az üres kapuba. (22:32)

55
    Tóth bejátszását passzív jelzésnél DAKOS váltja gólra beállóból. (22:31)

54
    Termány keresztlabdája után Zsilák lép vonalra a jobb szélen, a vendégek indulhatnak. (22:30)

54
    PELCZÉDER lövi a bal szélről a kapu közepébe Tóth átadását. (22:30)

53
    Vendég időkérés. (22:29)

53
    Szabó pörgetését a bal szélről védi Bíró, majd Aron lő középről a jobb alsó sarok mellé. (22:29)

52
    Fülöpöt küldik ki két percre Selmecivel szemben védekezve. (22:29)

52
    Termány bejátszását Hárs beállóból pattintja ziccerben a felső kapufára. (22:29)

Attila Varsányi

Szeged KKSE: 1 Dobó, 55 Futaki – 4 Hárs, 5 Lackovic, 7 Aron, 15 Zsilák, 17 Gulyás, 18 Csoknyai, 19 Selmeci, 23 Termány, 77 Szabó, 95 Kiss. Edző: Marosán György
    Ipress Center-Vác: 1 Balog, 16 Bíró – 2 Tóth, 5 Hámori, 6 Farkas, 7 Bató, 8 Pelczéder, 10 Hansághy, 17 Jovetic, 18 Fülöp, 22 Dakos, 27 Stefanovic, 28 Szondi, 31 Hornyák, 32 Drávai, 96 Helembai. Edző: Ottó Katalin

Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert