Szeged KKSE – Ipress Center-Vác 23:35 (vége) | MTK-Budapest – Mosonmagyaróvári KCSE 21:28 (vége) | Békéscsaba – Siófok 27:29 (vége)
MTK-Budapest
21:28 (13:13)
Mosonmagyaróvári KCSE
szombat 11.04.2015, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

Talán a legvérmesebb óvári szurkolók sem reménykedtek ilyen sima győzelemben, a vendégek végül hét góllal bizonyultak jobbnak.
    Az első félidőben végig fej-fej mellett haladt a két csapat, a szünetre 13:13-as állással mehettek.
    A fordulást követően az első gólt ugyan a kék-fehérek lőtték, de utána rögtön meg is torpant a fővárosi csapat. Tóth Gabiék öt gólt vágtak zsinórban, onnan pedig már nem is engedték kiénekelni a sajtot a szájukból.
    A hajrában már védekezésről sem nagyon beszélhetünk, a hazaiak összeomlottak. Az MTK-Budapest védekezéséről sokat elmond, hogy sima, illetve kettős emberhátrányban is rendre eredményes tudott lenni a Mosonmagyaróvár.
    A hazaiaknál Wolf magabiztosan értékesítette a büntetőket, mellette Ignácz-Pethő nyújtott még értékelhető teljesítményt a kapuban.
    A vendégeknél a húzóemberek hozták amit tudnak, Tóth mellett Frankovic is megbízhatóan szállította a gólokat.
    A rájátszás ugyan még csak most kezdődött, de egy rendkívül fontos csatát nyert meg az Óvár, illetve veszített el az MTK-Budapest.
    Köszönöm a figyelmet! (19:33:47)

60
    Mérkőzés vége. (21:28)

60
    A dudaszó pillanatában TÓTH GABRIELLA még laposan elengedte, ez is bement. (21:28)

60
    Néhány másodperccel a vége előtt Horváth még kapott egy kiállítást, emberhátrányban fejezi be az MTK-Budapest. (21:27)

60
    CSUKA kozmetikázta az eredményt, de igazából ez már nem oszt nem szoroz. (21:27)

59
    Minden sikerült már a vendégeknek, ezúttal DOMBI bombájának örülhetnek az óvári szurkolók. (20:27)

59
    KISS is betalált, nincs már védekezés a pályán. (20:26)

58
    FILIPOVIC kettős emberhátrányban is betalált, a hazaiak kezdenek összeomlani. (20:25)

57
    Wolf állt oda a büntetőhöz, megbízhatóan értékesítette végig. (20:24)

57
    Kurucz is megkapta a két percet, így kettős emberelőnyben a hazaiak. (19:24)

56
    Dajka kapott két perces büntetést. (19:24)

56
    A hazaiak labdát szereztek, leindítottak, de Dajka leterítette Feketét. (19:24)

56
    Ignácz-Pethő ismét védett, de Varga szélről hibázott. A vendégek támadhatnak. (19:24)

55
    Elképesztő hiba a kék-fehérektől, FRANKOVIC viszont két emberrel a nyakán is be tudott menni. (19:24)

54
    HAJTAI emberhátrányban is betalált, a hazaiak védekezése bőven hagy kívánnivalót maga után. (19:23)

53
    WOLF állt oda ezúttal is büntetőhöz, nem hibázott bele. (19:22)

53
    Kiss kapott két perces kiállítást, ezzel emberhátrányban a Mosonmagyaróvár. (18:22)

53
    Az MTK-Budapest időt kért! (18:22)

52
    Ignácz-Pethő tartja a lelket a hazaiakban, rajta semmi nem múlik. (18:22)

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Blazek (kapusok) – Csuka, Horváth Dóra, Varga, Ábrahám, Szádvári, Fekete, Barna, Kovács, Wolf, Urfi, Khouildi, Valovics
    Mosonmagyaróvári KCSE: Petróczi, Mistina (kapusok) – Hajtai, Kiss, Kurucz, Dombi, Filipovic, Dajka, Frankovic, Gyimesi, Tóth, Tamás, Élő, Bardi, Kopecz, Hanczvikkel