Getafe CF – Villarreal 1:1 (vége) | RCD Espanyol – Athletic Bilbao 1:0 (vége) | Real Sociedad – La Coruňa 2:2 (vége)
Cordoba – Elche CF 0:2 (vége)
Cordoba CF
0:2 (0:1)
Elche CF
vasárnap 12.04.2015, 21:00 • Nuevo Arcángel, Córdoba • Primera División

Jobban kezdett a Córdoba, de negyed óra elteltével az Elche vette át az irányítást, egy nagy helyzetük volt is, amire a Córdoba is csak egy kihagyott lehetőséggel tudott válaszolni. Az első félidő hajrájában egy pontrúgásból végül az Elche szerezte meg a vezetést.

A második félidőben többet támadott a Córdoba, akadtak kisebb-nagyobb helyzeteik, lesről a kapuba is betaláltak, de egy újabb pontrúgás utáni találattal megduplázta az előnyét az Elche, a hazaiak emberhátrányba kerültek nem sokkal ezután, fel is adták a meccset. Nem nagyon menekülhetnek meg már a kieséstől. Az Elche fontos győzelmet aratott, kis levegőhöz jutottak a kiesés ellenni folyamatos harcukban. (22:55:40)

90+4

90+4
    A Córdoba térfelén pattog a labda, lefújja a bíró a meccset.

90+3
    Most az Elche tartja meg a labdát a hazai térfélen, de nem jutnak kapuig.

90+2
    Heldon lép ki nagy helyzetben a bal szélen, lesen állítják meg, jogosan.

90+1
    Victor Rodríguez helyére Coro jön.

90
    4 perc a ráadás.

90
    Cartabia íveli be a szögletet, a kipattanót Luso lövi csúnyán a kapu mellé, rosszuk találta el a labdát.

90
    Cartabia beadása pattan szögletre a védőkről.

89
    Az Elche támadását állítják meg a hazai védők a bal oldalon.

88
    Heldon fejel kapura egy balról érkező beadást, Tytonról felperdül, de üggyel-bajjal tisztáznak az Elche védői.

87
    Carlos gyűjt be egy előrevágott labdát, de füttyöt kap saját közönségétől, mindkét gólban benne volt, nem lehet kellemes élmény...

87
    A szöglet után a megcsúsztatott labdát Luso a hálóba vágja, de lesről.

86
    A hazaiak vezetnek hosszadalmas támadást, Fidelt szerelik a végén szögletre.

85
    Hordágyon viszik le Giménezt.

84
    Giménez és Edimar ütköznek, előbbi szorul ápolásra, összefejeltek, ez veszélyes lehet.

83
    Két gólos hátrányban a Córdoba, meg is fogyatkoztak, ez a meccs elmenni látszik...