Dánia – Franciaország 4:1 (vége) | Magyarország – Fehéroroszország 2:7 (vége) | Norvégia – Kazahsztán 5:3 (vége)
Magyarország
2:7 (1:0, 1:4, 0:3)
Fehéroroszország
szerda 15.04.2015, 16:30 • Papp László Sportaréna • U18 Div. I/A Férfi VB

Jól kezdtünk, de a két csapat között komoly szintkülönbség van. Ez a második gólunk után kiütközött, hiszen hét gólt kaptunk, de lehetett volna ez több is, nem véletlen, hogy Bors Gergelyt választották a magyar csapat legjobbjának. A fehéroroszok legjobbjai Alexei Patsenkin (2+2) és Dmitri Buinitski (0+4) voltak.

Köszönjük, hogy velünk tartottak, az esti mérkőzésen is számítunk megtisztelő figyelmükre! (18:38:34)

60:00

59:38
    Fehérorosz kapuvassal zárul a meccs.

58:20
    Tilos felszabadítás a fehéroroszoknál.

57:50
    Sági Martin esik neki a fehérorosz kapunak, kiviszik a bulit a semleges harmadba.

57:25
    Abban a pillanatban, amikor kiegészülünk, Simotics blokkol tüdővel. Kicsit fogja is a mellkasát a hátvéd.

56:24
    Belevich, majd Sharangovich lő, Bors már fekszik, de alatta a korong végül.

55:51
    Alexander Patsenkin lövése vágódik a védőhálóba.

55:11
    Szita Donátot állítják ki palánkra lökésért.

55:01
    Szita és Szabad vittek végig szépen egy ellentámadást, de Szabad Kevin lövésénél leért a mamuttal Osipkov.

54:38
    Borsnak kellett megint bravúrral védenie.

54:26
    Astashevich lövését védi Bors. Megint buli lesz.

54:10
    Teljesen elfáradtunk, nem nagyon tudunk már emberelőnyben sem bejutni a fehérorosz harmadba.

54:10
    Pashik jöhet vissza.

52:43
    Garát szereli szépen a majdnem ziccerbe kerülő fehérorosz csatárt.

52:09
    Yanka Pashik a kiállított játékos, a sípszó után kialakult kakaskodásért pedig Shikut és Sarcia kapnak két-két percet.

51:43
    Tilos felszabadítás: Fehéroroszország.

49:43
    Fehéroroszország gólt szerzett!
    Ezt is kihasználják. Két keresztpasszal teljesen szétzilálták a védelmünket, ALEXEI PATSENKIN pedig üresen várta a kapunk előtt a menetrendszerűen érkező passzt. Gólpassz: Ilya Sushko, Dmitri Buinitski.

48:56
    Védőhálóban a pakk. A mi harmadunkban lesz buli.

Zoltán Horváth

Gólok és gólpasszok: 19. Szita (Szabó, Gáspár), 22. Szita – 23. Patsenkin, 24. Gavrilenko (Borisov), 29. Sushko (Buinitski, Patsenkin), 32. Patsenkin (Shikut, Patsenkin), 46. Sushko (Shikut, Buinitski), 48. Kutsyr (Salnik), 50. Patsenkin (Sushko, Buinitski)

Magyarország: Bors (Kiss) – Sándor, Stipsicz (C), Vizi (A), Sági, Horváth – Garát, Szabó, Török, Kiss, Gáspár – Simotics, Szlama, Szabad (A), Kiss, Péter A. – Tóth, Sarcia, Szita, Nagy Á.

Szövetségi kapitány: Glen Williamson

Fehéroroszország: Osipkov (Verbitski) – Vorobei, Borisov, Belevich, Alexander Patsenkin, Alexei Patsenkin – Sushko, Magaletski, Gavrilenko, Bunitski (C), Astankov (A) – Shikut, Pashik, Farafontov (A), Astashevich, Sharagovich – Klepcha, Dubovski, Lukasevich, Salnik, Kutsyr

Szövetségi kapitány: Yevgeni Butskevich

Játékvezetők: Daniel Gamper – Daniel Cohen, Jonas Reimer