Levante UD
2:2 (1:2)
RCD Espanyol
péntek 17.04.2015, 20:45 • Ciutat de València • Primera División

Változatos játékkal telt az első negyedóra, de helyzetek nélkül, ám az Espanyol egy kipattanó labdából megszerezte a vezetést, viszont percek alatt egyenlített a Levante egy szögletből. Ezután sem láthattunk igazi gólhelyzeteket, de a szünet előtt ráadásban egy szép akció végén ismét megszerezte a vezetést az Espanyol.

A második félidőben is többet támadott az Espanyol, volt egy ziccerük is, a Levante azonban nem adta fel, és a végén egyenlíteni tudott. Sőt volt egy meccslabdájuk is, Casilla bravúrral tudott csak menteni a rendes játékidő utolsó előtti percében.

Összességében a döntetlen igazságos eredmény. (22:39:58)

90+3

90+3
    Juanfran ível fel szabadrúgást, Casadesus fejeli le a védőjét, Uche fejeli tovább a labdát, könnyű zsákmány így Casillának.

90+2
    Rubén García szögleténél támadó faultot lát a játékvezető.

90+1
    Rubén García laposan tesz be egy szabadrúgást, Morales veszi át a 16-os vonalánál, de a lövését szögletre blokkolják.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Duarte (RCD Espanyol).

90
    Kis híján a vezetést is megszerezte a Levante.

89
    Uche lő ballal kapásból, Casilla bravúrral védi a bal sarok előtt!

88
    És végül egyenlíteni tud a Levante.
    Víctor CASADESUS - 2:2

87
    Levante gólt szerzett!
    Juanfran ível előre egy labdát, Uche fejeli tovább a 16-os vonaláról, majd VICTOR CASADESUS 14 méterről bombáz kapásból a hálóba! 2:2

86
    Morales szöglete után Uche ballal, szorongatott helyzetből lő csúnyán a kapu fölé.

85
    Arbilla ível be szabadrúgást jobbról, Marino húzza le a támadók elől a labdát.

84
    Lucas Vázquez le, Mattioni be.

83
    Szép támadás végén Stuani kerül ziccerbe, de a 10 méteres lövésébe belevetődik Marino!