Kazahsztán – Fehéroroszország 3:6 (vége) | Franciaország – Magyarország 5:2 (vége) | Dánia – Norvégia 2:1 (vége)
Kazahsztán
3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Fehéroroszország
szombat 18.04.2015, 13:00 • Debrecen • U18 Div. I/A Férfi VB

58:02
    Fehéroroszország gólt szerzett!
    GÓÓÓÓL! Üres kapus találattal zárja le a mérkőzést a fehérorosz alakulat! YEGOR SHARANGOVICH helyez az üresen tátongó kapuba! 3-6!

Assziszt nélküli találat.

49:02
    Kazahsztán gólt szerzett!
    GÓÓÓÓL! Micsoda védelmi hiba, szépítenek a kék mezesek! A saját kapujuk előtt adják el a korongot a fehér mezesek, ADILBEK DZHANGAZINOV köszöni szépen lecsap rá, elhúzza a pakkot a tehetetlen hálóőr mellett, majd fonákkal, laposan a kapuba helyez! 3-5!

Assziszt nélküli találat!

40:51
    GÓÓÓL! Ez a harmad is fehérorosz találattal kezdődik, ez most emberelőnyben születik! Astankov passza után DMITRI BUINITSKI talál a kazah kapuba! 2-5!

Gólpassz: Yevgeni Astankov.

28:28
    GÓÓÓÓL! Gyors kazah akció végén szépítenek a kék mezesek! ALEXANDAR MELIKHOV a gólszerző!

Gólpassz: Alexandar Borisevich.

23:53
    GÓÓÓÓL! Növelik előnyüket a fehéroroszok! Ismét kapu előtti tumultus, a kazah bekkek nem tudnak felszabadítani, záporoznak a közeli lövések Ustinovichre, aki a végén mr a hátán fekszik, teljesen kiszolgáltatva, YEGOR SHARANGOVICH emeli át egészen közelről! 1-4!

20:36
    GÓÓÓÓL! Növelik előnyüket a fehéroroszok! A második harmad elején óriási nyomás a kazah kapun, három az egyben rohamozzák ellenfelüket a fehér mezesek, Ustinovich így is bemutat két védést, ám a harmadiknál már tehetetlen, VIKTOR GAVRILENKO a gólszerző! 1-3!

Gólpassz: Yegor Sharangovich.

19:23
    GÓÓÓL! Újra vezetnek a fehér mezesek! Nagy tömörülés a kazah kapu előtt, Ustinovich az első lövést még hárítja, azonban a kipattanót YEGOR SHARANGOVICH egyből kapura tűzi egészen közelről, ezt már nem lehet hárítani! 1-2!

Gólpassz: Ilya Sushko és Arseni Borisov.

15:15
    GÓÓÓÓL! Gyorsan egalizálnak a kék mezesek! DMITRI DEMYANOV jár túl a kapus eszén! 1-1!

Gólpassz: Adilbek Dzhangazinov és Zakhar Parkhomenko.

14:10
    GÓÓÓL! Vezetnek a fehér mezesek! Egy kapu előtti kavarodásnál YEGIR SHARANGOVICH eszmél a leghamarabb! 0-1!

Gólpassz: Viktor Gavrilenko és Alexei Patsenkin.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 16. Demyanov (Dzhangazinov, Parkhomenko), 29. Melikhov (Borisevich), 50. Dzhangazinov – 15. Sharangovich (Gavrilenko, Alexei Patsenkin), 20. Sharangovich (Sushko, Borisov), 21. Gavrilenko (Sharangovich), 24. Sharangovich (Astankov), 41. Buinitski (Astankov), 59. Sharangovich

Kazahsztán: Ustinovich (Kutko) – Medvedev, Tanimov, Borisevich, Panyukov, Kiselyov – Bykov, Polokhov, Aidash, Borovikov, Parkhomenko – Marzhikpayev, Dzhangazinov, Lazarev, Solodovnikov, Demyanov – Smolyakov, Pavlov, Melikhov

Vezetőedző: Alexander Linyov

Fehéroroszország: Osipkov (Verbitski) – Borisov, Dubovski, Gavrilenko, Astankov, Sharangovich – Sushko, Magaletski, Alexander Patsenkin, Buinitski, Alexel Patsenkin – Shikut, Pashik, Farafontov, Salnik, Kutsyr – Klepcha, Vorobei, Lukashevich, Astashevich

Vezetőedző: Yevgeni Butskevich

Játékvezetők: Juris Balodis (LAT) – Kriss Kupcus (LAT) , Pálkövi Botond (HUN)