Manchester City – West Ham United 2:0 (vége) | Newcastle United – Tottenham Hotspur 1:3 (vége)
Manchester City
2:0 (2:0)
West Ham United
vasárnap 19.04.2015, 14:30 • Etihad Stadion, Manchester • Barclays Premier League

Az első félidőt végig nyomták a hazaiak, és a félidőre két gólos előnyt épitettek ki. A West Ham előtt egyetlen komolyabb lehetőség adódott az első játékrészben, de Hart védeni tudott.

A második félidőben kisebb próbálkozások voltak, de egyik csapat sem tudott gól szerezni. A hazaiak sikerét csúfitja Silva sérülése, akinek az ápolása miatt nyolc percet állt a játék. Jobbulást kivánunk neki, remélhetőleg már jól van. Az eredmény nem változott ebben a játékrészben.

A végeredmény tehát Manchester City – West Ham United 2:0, köszönjük figyelmüket! (16:25:57)

99+10

90+9
    Toure lövését blokkolták a védők.

90+8
    Csordogál a meccs, nem történik különösebben semmi, a lefújást várják a csapatok.

90+7
    Downing kapott sárgát durvaság miatt.

90+7
    Toure követett el kisebb szabálytalanságot a középpályán.

90+6
    Egy gyenge lövés a vendégek részéről, mely jócskán kapu fölé szállt. Kirúgás.

90+5
    Dzeko bombája középre tartott, Adrian könnyedén védett.

90+4
    69:31 a labdabirtoklás aránya, a lövések száma 7:4, egyetlen kaput eltaláló lövés volt ebben a játékrészben csak.

90+3
    West Ham szabadrúgás jöhet a középpályáról.

90+1
    Kilenc perc a ráadás.

90+1
    Agüero helyére Dzeko érkezett.

90
    Toure húsz méteres bombája centikkel suhant el a léc felett. Kirúgással jöhet Adrian.

89
    Óriási hiba a védelemben, Nolan csapott le. Egy az egyben vihette Hartra a labdát, de a kapus nyerte kettejük párharcát, majd Valencia elé pattant a labda, akinek a lövése elkerülte a kaput!

88
    Lampard helyére Fernandinho érkezett.

87
    Valencia fűzött be három védőt, lövése centikkel suhant el a hosszú sarok mellett.