Werder Bremen – Hamburger SV 1:0 (vége) | VfL Wolfsburg – FC Schalke 04 1:1 (vége)
VfL Wolfsburg
1:1 (0:0)
FC Schalke 04
vasárnap 19.04.2015, 17:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

A gyengécske első félidőt követően kissé váratlanul megszerezte a vezetést a Schelke. Az 53.percben Sane futott végig a pályán és lőtt Benaglio kapujába. Ezután magasabb sebességi fokozatba kapcsolt a Wolfsburg és ennek meg is lett az eredménye, A 78. percben De Bruyne lőtt szép gólt. A folytatásban már nem esett több gól, így egy-egy pontal gazdagodtak a csapatok. (19:31:07)

90+5

90+3
    De Bruyne bal oldali beadást Guilavogui lövi kapásból a nézők közé. Valószínűleg ez volt a mérkőzés utolsó fontosabb mozzanata.

90+2
    De Bruyne labdája volt pontatlan. Fahrmann kirúgása következhet.

90+1
    Naldo fekszik be Huntelaaer alá. Farfan végezhet el szabadrúgást a bal oldalról.

90
    Négy percet hosszabít a játékvezető.

89
    Ebből a sarokrúgásból sem alakul ki komolyabb veszélyhelyzet.

89
    Gustavo lövése vágódik le. Hazai szöglet következhet.

88
    A döntetlen igazából mindkét csapatnak megfelelő. Ez látszódik is mindkét csapat játékán.

87
    Benaglio küldi vissza a mezőnybe a hátragurított labdát.

85
    Itt az utolsó csere a mérkőzésen. Arnold-ot Guilavogui váltja az utolsó pár percre.

84
    Huntelaart győzi le a túlerő a wolfsburgi tizenhatoson belűl.

83
    A ma keveset mutató Meyert kapja le a pályáról Di Matteo. Draxler érkezik a helyére.

82
    Aogo ad be, Huntelaar fejel fölé. A hollandnak csak nem akar megszakadni a hoszzú góltalansági sorozata.

81
    Benaglio kaparint meg egy balról érkező beadást.

80
    Újabb csere. Schurrle jön le és Dost jön be az utolsó 10 percre.

79
    Saját magát is elaltatta a Schalke a sok időhúzással.
    Kevin DE BRUYNE - 1:1

78
    A Wolfsburg gólt szerzett!
    A kisebb szünet után megszerzi az egyenlítő gólt a Wolfsburg. KEVIN DE BRUYNE elé kerül a labda, aki jó 25 méterről okosan tekeri el a labdát Fahrmann mellett.