Japán – Olaszország 3:2 (vége) | Ukrajna – Magyarország 2:4 (vége) | Kazahsztán – Lengyelország 3:2 (vége)
Kazahsztán
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Lengyelország
csütörtök 23.04.2015, 20:00 • Krakkó • Div. I/A Világbajnokság

59:57
    Áll az óra, bár a nagyóra látszólag lepörgött, de Litvinenkot még kiállítják játék késleltetése miatt. HÁROM másodperc hátra!

51:52
    Savchenko esett óriásit, tett is róla a lengyel játékos. Pasiut gáncsolás miatt száll ki két percre. Két nagyon nehéz perc vár a lengyelekre.

38:40
    Ismét lengyel kiállítás, a rossz csere sokba került nekik. Egy része át is fog nyúlni a harmadik harmadba. Voltak másodpercek, amikor hét mezőnyjátékos volt a jégen. Két percig kazah emberelőny.

34:08
    Most lesznek bajban a kazahok, mert Spiridonov is kiáll bottal ütés miatt két percre. Kettős előnyben igen sokáig a lengyelek, óriási sansz!

33:45
    Elesett Vorontsov, de még utána nyúlt ellenfelének, gáncsolás miatt feleslegesen kiállíttatja magát. Lengyel emberelőny!

27:37
    Dutka ütött a botjával fejmagasságban, két perces kiállítás a jutalma. Dutka ebben a harmadban már másodszor bűnhődik.

23:27
    Dutka gáncsolás miatt két percre kiszáll, kazah emberelőny.

08:17
    Az első kiállítás, a lengyel Kruczek áll ki két percre bottal ütés miatt.

Gólok és gólpasszok: 30. Savchenko (Dallman, Krasnolobodtsev), 37. Starchenko (Rudenko), 56. Starchenko (Savenkov) – 36. Pociecha (Kowalowka, Chmielewski), 49. Kolusz (Bryk, Rompkovski)

Kazahsztán: Polujektov (Malgin) – Savchenko, Triasunov, Dallman, Litvinenko, Semionov, Lakiza, Lipin, Metalnikov – Żailauov, Savenkov, Rymarev, Vorontsov, Chudiakov, Pansin, Polisuk, Puskariov, Starchenko, Spiridonov, Krasnoslobodtsev, Rudenko
    Lengyelország: Radziszewski (Odrobny) – Bryk, Rompkowski, Zapala, Malasinski, Kolusz (C) – Pociecha, Dutka, Chmielewski, Kowalowka, Pasiut – Wajda, Kotlorz, Laszkiewicz, Dziubinski, Galant – Kruczek, Wanacki, Baginski, Urbanowicz, Kalinowski

Játékvezetők: ANSONS Andris (LAT) , GEBEI Péter (HUN) – DALTON Andrew (GBR) , ROVENSKY Tibor (SVK)