Mosonmagyaróvári KCSE – Szeged KKSE 22:15 (vége) | Siófok – Debrecen 31:30 (vége)
Mosonmagyaróvári KCSE
22:15 (15:10)
Szeged KKSE
péntek 24.04.2015, 18:00Női kézilabda NB1

A második félidő gólokban jóval szegényebb volt mint az első, azonban lövésekből nem volt hiány de a kapusok sokat védeni tudtak, még a büntetőkből is.

A játékvezetők szigorú felfogásban vezették a meccset, így a félidő kimagaslóan sok hétméterest és kiállítást hozott, a gólok jelentős része büntetőből született.

Köszönöm a megtisztelő figyelmet, tartsanak velünk a jövő heti alsóházi rangadón is amikor a Vác látogat Mosonszolnokra. (19:23:23)

60
    Mérkőzés vége. (21:15)

60
    Dajka Betti belövi a büntetőt (21:15)

60
    Lackovicot kiállítják a mérkőzés végén, hétméteres következik (21:15)

58
    Időkérés vendég oldalról (21:15)

57
    Termány Rita büntetőjét már nem tudja védeni Mistina (21:14)

56
    Ismét védeni tud Mistina, így nem tudja a Szeged kihasználni emberelőnyét (21:14)

56
    Hanczvikkel Zsanettet kiállítja a bíró (21:14)

55
    Mistina látványosat véd lábbal (21:14)

53
    Dombi Luca a gólszerző (21:14)

50
    Az óra elindul, folytatódik a meccs (20:14)

50
    Hazai időkérés (20:14)

50
    Szabó Edina ismét betalál (20:14)

50
    Mistina a kapu fölé tolja a labdát, jöhetnek a mosonmagyaróváriak (20:13)

49
    Szabó Edina pattintott labdája a kapuban köt ki (20:13)

48
    Hajtai megtöri a gólcsendet (20:12)

47
    Tóth Gabi nem tudja átadni a labdát Kissnek, így a szegediek támadhatnak (19:12)