ESMTK
0:0 (0:0)
Tolle UFC Szekszárd
vasárnap 26.04.2015, 17:00 • Pesterzsébet, Ady Endre út • NBIII - Közép csoport

A második félidő némileg jobb játékot hozott, és több izgalmat, de nem volt jobb egy átlagos meccsnél. A Szekszárd közelebb állt a győzelemhez, főleg a 11-es miatt, de a döntetlen tulajdonképpen igazságosnak mondható. Marad tehát azonos pontszáma a két csapatnak a középmezőny alján.
    Köszönöm a figyelmet! (18:48:56)

90+3

90+3
    Mély volt a szabadrúgás, és ezzel vége is.

90+3
    Farkas lerántotta Hernádyt, sárga!

90+2
    Murinai lövését bravúrral védte Szűcs, szöglet!

90+1
    3 perc a hosszabbítás.

90+1
    Nem volt veszélyes a szabadrúgás.

90
    Surányi rúgta meg ellenfelét, szabadrúgás 25-27 méterről.

90
    Zsók reklamálásért kapott lapot.

89
    A szöglet után még ott maradt a labda, végül az ESMTK jöhet.

88
    Szabolcska dönthette volna el! Nagyon szépen tette maga elé a labdát, egyedül indult meg a kapu felé, de gyengén lőtt, Bonica védett szögletre!

87
    Böröczky ívelését simán kifejelte egy védő.

87
    Szabadrúgást kap az ellenfél térfelének közepén az ESMTK, jó lehetőség ívelni a kapu elé.

86
    Túri lőtt 20 méterről nagyon rosszul, mellé.

85
    Egy szabadrúgást Királyházi a félpályáról ívelt fel, de mély volt, mellé szállt a labda.

84
    Mezőnyjáték folyik most, pedig nincs sok hátra.

81
    Egy lecsúszott lövés volt jó passznak, Murinai a hálóba lőtt, de les miatt nem adja meg a játékvezető.

80
    Az tuoló csere: Micskó jön le, Koch áll be a helyére.

78
    Surányi beadását fejelte ki a védelem.

77
    Lázár nagy szólója után kicsit pontatlanul adott be, így Böröczky nem tudott lőni, végül egy távoli lövés ment fölé.

74
    Másodjára már jókor végezte el, de nem volt veszélyes.

74
    Királyházi túl hamar végezte el a szögletet, sárga!

73
    Az utolsó hazai csere. Kiss helyén Müllerlei.

73
    Micskó lesántikál a pályáról.

72
    Szöglettel jöhet a Szekszárd, közben pedig 2 perce már a földön Micskó, most ápolják csak.

70
    Nagy lehetőséget szalasztott el Szabó Gábor azzal, hogy nem tudta átvenni a 16-oson belül, pedig jó beadást kapott. Sokat javult a meccs, izgalmas hajrá vár ránk!

69
    A szögletet is megfogta a kapus, nagy tapsot kap ismét!

68
    Kimaradt!! Bonica hárította Fejes büntetőjét, szöglet!

67
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szabó A. (ESMTK).

67
    Büntető! Királyházit rántotta le Szabó Attila!

66
    A második sarokrúgás már nem volt veszélyes, de ott marad a labda.

65
    Királyházi kapura tekerte, Bonica védett, szöglet!

65
    Szekszárdi szöglet jöhet!

64
    A szöglet veszélytelen volt.

64
    Kettős csere a hazai oldalon. Bukovec és Bányai le; Szabó és Böröczky be.

63
    Hazai szöglet következik!

62
    Megint Bonicánál kötött ki a labda.

61
    Micskó hosszú passzára jött ki jól Bonica.

60
    Murinai maradt lent, de a játékvezető szerint nem történt semmi. Bedobással folytatódik a meccs.

59
    A szabadrúgás után pont Dobra adta el a labdát.

58
    Most Dobra maradt lent, szabadrúgás. Reklamál a hazai csapat, de a Szekszárd jöhet.

57
    Állt a játék egy időre, de végül összeszedte magát a szekszárdi játékos, és folytatja.

56
    Micskó maradt lent a félpályánál egy ütközés után.

55
    Hernády lőtt mellé távolról.

53
    Micskó lőtt csúnyán fölé 20 méterről. Jobban kezdte a második félidőt a Szekszárd!

50
    Fejes lőtt kapura egy szabadot a 16-os mellől, Bonica ütötte a mezőnybe.

47
    A szünetben kettőt is cserélt a Szekszárd, Kvanduk és Arena mentek le, Királyházi és Hernády jöttek be.

46

Sajnos elég gyenge első félidőt láthattunk, alig voltak helyzetek, gyenge az iram és sok a hiba. Némi hazai fölény azért érzékelhető, főleg az utolsó 5 percet nyomta meg az ESMTK, ekkor már érett a gól.
    Reméljük jobb második félidő vár ránk!

45+1

45
    A kis szöglet után Bukovec lőtt nagyon rosszul kapura.

45
    Bukovec harcolt ki egy szögletet.

44
    Bukovec csapott le egy röviden hazatett labdára az alapvonalnál, lepasszolta Farkasnak, aki éles szögből csúnyán mellé tekert.

43
    A szöglet már nem volt veszélyes.

42
    Végre valami! Nagyon szép, gyors akciót vezetett az ESMTK, Bányai vitte föl a labdát, kitette Kissnek, aki jól adta középre, Farkas közelről a kapusba lőtte, szöglet!

40
    Ígéretesnek tűnő hazai támadás akadt el les miatt.

38
    Bukovec fölé csavarta a szabadrúgást.

37
    Arena rúgta fel Bukovecet a 16-os előterébe, sárga!

36
    Egy védelmi hiba után óriási helyzetbe került Fejes, de hosszan tolta meg a labdát, Bonica kijött, Kvanduk elé került a labda, aki az üres kapura fölé lőtt, de már kifelé ítélt a játékvezető egy ütközés miatt. Nagy lehetőség volt a Szekszárd előtt!

33
    Szabadrúgás kifelé.

32
    Bukovecet szerelték az alapvonalnál, szöglet!

31
    Kiss adhatott be tisztán, de pontatlan volt a labdája.

30
    Fejes mély beadását húzta le Bonica.

28
    Kvanduk maradt lent a saját 16-osának előterében, de folytatódhat a játék, nem sérült meg.

27
    Kvanduk szöglete nem volt veszélyes.

26
    Egy rontott hazaadás után jöhet a második szekszárdi sarokrúgás, ebben a tekintetben 1-2 az állás most már.

25
    Zsók maradt lent, újabb játékmegszakítás, de most sem állt sokáig a játék.

23
    Micskó a félkörből kapura lőtt egy szabadrúgást, volt önbizalma. A labda azonban sokkal mellé ment, nem okozott veszélyt.

21
    Fejes néhány csel után 17 méterről lőtt kapura, Bonica fogja.

20
    Zsók fejelt mellé közelről, kirúgás!

19
    Sok a hiba, most egy rövid felszabadítás vége lett szöglet, amit a Szekszárd végezhet el.

18
    Farkas került a földre, rövid ideig állt a játék, de nincs semmi gond, folytatódik a meccs.

16
    Surányi szerelte a kiugrani készülő Dobrát.

15
    Bukovec lőhetett egy szép támadás után, jól fordult le, és 12 méterről lőtt, nem sokkal fölé.

13
    A túloldalon Fejes lőhetett 17-18 méterről, nem sokkal ment fölé a labda!

12
    Bukovecet szerelték a 16-oson belül, és a szögletet is sikerült elkerülni.

9
    Bukovec volt lesen, szabadrúgás kifelé. De hamar visszaszerzi a labdát az ESMTK, egyelőre a hazai csapat dominál.

7
    Jó lassan végezte el a szögletet a hazai csapat, de gyatrán sikerült, zavartalanul vághatta ki egy szekszárdi védő a labdát.

6
    Túri lövése megpattant, jöhet az első szöglet!

5
    Szabadrúgáshoz jut az ESMTK nagyjából 25-26 méterre a kaputól.

3
    Surányi lőtt 20 méterről mellé.

1
    Az ESMTK a megszokott piros szerelésében játszik.

1
    A sárga mezes Szekszárd kezdte a meccset.

1

ESMTK: Bonica – Lázár, Nemes, Szabó A., Surányi – Kiss, Farkas, Túri, Murinai – Bányai, Bukovec
    Cserék: Imre (k), Horváth, Böröczky, Müllerlei, Mile, Szabó G.

Tolle UFC Szekszárd: Szűcs – Dobra, Pap, Zsók, Kvanduk – Fejes, Szabolcska, Nánási, Arena – Micskó, Tóth
    Cserék: Horváth (k), Koch, Királyházi, Rátkai, Rigó, Hernády, Rácz

Játékvezetők: Görög Márió; Hima, Bertalan.

Vasárnapra három mérkőzés maradt az NBIII Közép csoportjában, az egyik az ESMTK-Szekszárd.
    A hazaiak 4 nyeretlen meccs után az előző fordulóban könnyedén nyertek Baján, ezzel megerősítették helyüket a középmezőny alsó felében és egyelőre biztos távolságban vannak a kieső helyektől. A Szekszárd ugyanúgy áll a tabellán, mint az ESMTK, 9-5-9 a mérlege mindkét csapatnak, a tolnaiak gólkülönbsége 3 góllal rosszabb. Jobb formában van a Szekszárd, bár az előző fordulóban nagy verést kaptak otthon a Szeoltól, előtte zsinórban hármat nyertek.
    Érdekes összecsapás várható tehát, aki nyer, az felléphet akár a 8. helyre is, és szinte biztosan bent is marad, a döntetlen egyik csapatnak sem lenne igazán jó, de olyan nagyon rossz sem. Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik.