0:0 (0:0)
Tolle UFC Szekszárd
vasárnap 26.04.2015, 17:00 • Pesterzsébet, Ady Endre út • NBIII - Közép csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik.

Vasárnapra három mérkőzés maradt az NBIII Közép csoportjában, az egyik az ESMTK-Szekszárd.
    A hazaiak 4 nyeretlen meccs után az előző fordulóban könnyedén nyertek Baján, ezzel megerősítették helyüket a középmezőny alsó felében és egyelőre biztos távolságban vannak a kieső helyektől. A Szekszárd ugyanúgy áll a tabellán, mint az ESMTK, 9-5-9 a mérlege mindkét csapatnak, a tolnaiak gólkülönbsége 3 góllal rosszabb. Jobb formában van a Szekszárd, bár az előző fordulóban nagy verést kaptak otthon a Szeoltól, előtte zsinórban hármat nyertek.
    Érdekes összecsapás várható tehát, aki nyer, az felléphet akár a 8. helyre is, és szinte biztosan bent is marad, a döntetlen egyik csapatnak sem lenne igazán jó, de olyan nagyon rossz sem. Tartsanak velünk!

ESMTK: Bonica – Lázár, Nemes, Szabó A., Surányi – Kiss, Farkas, Túri, Murinai – Bányai, Bukovec
    Cserék: Imre (k), Horváth, Böröczky, Müllerlei, Mile, Szabó G.

Tolle UFC Szekszárd: Szűcs – Dobra, Pap, Zsók, Kvanduk – Fejes, Szabolcska, Nánási, Arena – Micskó, Tóth
    Cserék: Horváth (k), Koch, Királyházi, Rátkai, Rigó, Hernády, Rácz

Játékvezetők: Görög Márió; Hima, Bertalan.

1

1
    A sárga mezes Szekszárd kezdte a meccset.

1
    Az ESMTK a megszokott piros szerelésében játszik.

3
    Surányi lőtt 20 méterről mellé.

5
    Szabadrúgáshoz jut az ESMTK nagyjából 25-26 méterre a kaputól.

6
    Túri lövése megpattant, jöhet az első szöglet!

7
    Jó lassan végezte el a szögletet a hazai csapat, de gyatrán sikerült, zavartalanul vághatta ki egy szekszárdi védő a labdát.

9
    Bukovec volt lesen, szabadrúgás kifelé. De hamar visszaszerzi a labdát az ESMTK, egyelőre a hazai csapat dominál.

12
    Bukovecet szerelték a 16-oson belül, és a szögletet is sikerült elkerülni.

13
    A túloldalon Fejes lőhetett 17-18 méterről, nem sokkal ment fölé a labda!

15
    Bukovec lőhetett egy szép támadás után, jól fordult le, és 12 méterről lőtt, nem sokkal fölé.

16
    Surányi szerelte a kiugrani készülő Dobrát.

18
    Farkas került a földre, rövid ideig állt a játék, de nincs semmi gond, folytatódik a meccs.

19
    Sok a hiba, most egy rövid felszabadítás vége lett szöglet, amit a Szekszárd végezhet el.

20
    Zsók fejelt mellé közelről, kirúgás!

21
    Fejes néhány csel után 17 méterről lőtt kapura, Bonica fogja.

23
    Micskó a félkörből kapura lőtt egy szabadrúgást, volt önbizalma. A labda azonban sokkal mellé ment, nem okozott veszélyt.

25
    Zsók maradt lent, újabb játékmegszakítás, de most sem állt sokáig a játék.

26
    Egy rontott hazaadás után jöhet a második szekszárdi sarokrúgás, ebben a tekintetben 1-2 az állás most már.

27
    Kvanduk szöglete nem volt veszélyes.

28
    Kvanduk maradt lent a saját 16-osának előterében, de folytatódhat a játék, nem sérült meg.

30
    Fejes mély beadását húzta le Bonica.

31
    Kiss adhatott be tisztán, de pontatlan volt a labdája.

32
    Bukovecet szerelték az alapvonalnál, szöglet!

33
    Szabadrúgás kifelé.

36
    Egy védelmi hiba után óriási helyzetbe került Fejes, de hosszan tolta meg a labdát, Bonica kijött, Kvanduk elé került a labda, aki az üres kapura fölé lőtt, de már kifelé ítélt a játékvezető egy ütközés miatt. Nagy lehetőség volt a Szekszárd előtt!

37
    Arena rúgta fel Bukovecet a 16-os előterébe, sárga!

38
    Bukovec fölé csavarta a szabadrúgást.

40
    Ígéretesnek tűnő hazai támadás akadt el les miatt.

42
    Végre valami! Nagyon szép, gyors akciót vezetett az ESMTK, Bányai vitte föl a labdát, kitette Kissnek, aki jól adta középre, Farkas közelről a kapusba lőtte, szöglet!

43
    A szöglet már nem volt veszélyes.

44
    Bukovec csapott le egy röviden hazatett labdára az alapvonalnál, lepasszolta Farkasnak, aki éles szögből csúnyán mellé tekert.

45
    Bukovec harcolt ki egy szögletet.

45
    A kis szöglet után Bukovec lőtt nagyon rosszul kapura.

45+1

Sajnos elég gyenge első félidőt láthattunk, alig voltak helyzetek, gyenge az iram és sok a hiba. Némi hazai fölény azért érzékelhető, főleg az utolsó 5 percet nyomta meg az ESMTK, ekkor már érett a gól.
    Reméljük jobb második félidő vár ránk!

46

47
    A szünetben kettőt is cserélt a Szekszárd, Kvanduk és Arena mentek le, Királyházi és Hernády jöttek be.

50
    Fejes lőtt kapura egy szabadot a 16-os mellől, Bonica ütötte a mezőnybe.

53
    Micskó lőtt csúnyán fölé 20 méterről. Jobban kezdte a második félidőt a Szekszárd!

55
    Hernády lőtt mellé távolról.

56
    Micskó maradt lent a félpályánál egy ütközés után.

57
    Állt a játék egy időre, de végül összeszedte magát a szekszárdi játékos, és folytatja.

58
    Most Dobra maradt lent, szabadrúgás. Reklamál a hazai csapat, de a Szekszárd jöhet.

59
    A szabadrúgás után pont Dobra adta el a labdát.

60
    Murinai maradt lent, de a játékvezető szerint nem történt semmi. Bedobással folytatódik a meccs.

61
    Micskó hosszú passzára jött ki jól Bonica.

62
    Megint Bonicánál kötött ki a labda.

63
    Hazai szöglet következik!

64
    Kettős csere a hazai oldalon. Bukovec és Bányai le; Szabó és Böröczky be.

64
    A szöglet veszélytelen volt.

65
    Szekszárdi szöglet jöhet!

65
    Királyházi kapura tekerte, Bonica védett, szöglet!

66
    A második sarokrúgás már nem volt veszélyes, de ott marad a labda.

67
    Büntető! Királyházit rántotta le Szabó Attila!

67
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Szabó A. (ESMTK).

68
    Kimaradt!! Bonica hárította Fejes büntetőjét, szöglet!

69
    A szögletet is megfogta a kapus, nagy tapsot kap ismét!

70
    Nagy lehetőséget szalasztott el Szabó Gábor azzal, hogy nem tudta átvenni a 16-oson belül, pedig jó beadást kapott. Sokat javult a meccs, izgalmas hajrá vár ránk!

72
    Szöglettel jöhet a Szekszárd, közben pedig 2 perce már a földön Micskó, most ápolják csak.

73
    Micskó lesántikál a pályáról.

73
    Az utolsó hazai csere. Kiss helyén Müllerlei.

74
    Királyházi túl hamar végezte el a szögletet, sárga!

74
    Másodjára már jókor végezte el, de nem volt veszélyes.

77
    Lázár nagy szólója után kicsit pontatlanul adott be, így Böröczky nem tudott lőni, végül egy távoli lövés ment fölé.

78
    Surányi beadását fejelte ki a védelem.

80
    Az tuoló csere: Micskó jön le, Koch áll be a helyére.

81
    Egy lecsúszott lövés volt jó passznak, Murinai a hálóba lőtt, de les miatt nem adja meg a játékvezető.

84
    Mezőnyjáték folyik most, pedig nincs sok hátra.

85
    Egy szabadrúgást Királyházi a félpályáról ívelt fel, de mély volt, mellé szállt a labda.

86
    Túri lőtt 20 méterről nagyon rosszul, mellé.

87
    Szabadrúgást kap az ellenfél térfelének közepén az ESMTK, jó lehetőség ívelni a kapu elé.

87
    Böröczky ívelését simán kifejelte egy védő.

88
    Szabolcska dönthette volna el! Nagyon szépen tette maga elé a labdát, egyedül indult meg a kapu felé, de gyengén lőtt, Bonica védett szögletre!

89
    A szöglet után még ott maradt a labda, végül az ESMTK jöhet.

90
    Zsók reklamálásért kapott lapot.

90
    Surányi rúgta meg ellenfelét, szabadrúgás 25-27 méterről.

90+1
    Nem volt veszélyes a szabadrúgás.

90+1
    3 perc a hosszabbítás.

90+2
    Murinai lövését bravúrral védte Szűcs, szöglet!

90+3
    Farkas lerántotta Hernádyt, sárga!

90+3
    Mély volt a szabadrúgás, és ezzel vége is.

90+3

A második félidő némileg jobb játékot hozott, és több izgalmat, de nem volt jobb egy átlagos meccsnél. A Szekszárd közelebb állt a győzelemhez, főleg a 11-es miatt, de a döntetlen tulajdonképpen igazságosnak mondható. Marad tehát azonos pontszáma a két csapatnak a középmezőny alján.
    Köszönöm a figyelmet! (18:48:56)