Hull City – Liverpool F.C. 1:0 (vége)
Hull City
1:0 (1:0)
Liverpool Football Club
kedd 28.04.2015, 20:45 • Kingston Communications Stadium, Hull • Barclays Premier League

Győzött tehát a Hull City csapata. Tegyük hozzá nagyon jól játszottak és kellett nekik a győzelem ahhoz hogy elkerüljék a kiesést. A vendég csapat csak árnyéka önmagának és el is vesztették a mérkőzést, méghozzá úgy, hogy megint nem lőttek gólt a liverpooli játékosok. A meccs legjobbjának én a hazai csapat kapusát, Harpert emelném ki, aki minden szituációban a helyzet magaslatán állt és védte a vendég próbálkozásokat. Még egy embert megemlítenék, aki mind a támadásban és a védekezésben is nagyot játszott ma és járult hozzá csapata győzelméhez, ő Brady. Én most búcsúzom, remélem mindenki élvezte a pályán látottakat. Viszlát ! (22:43:00)

90+7

90+6
    Ramírez kapott labdát az elrúgott labda után.

90+5
    Coutinho lőtt kapura, de ez már a veszett fejsze nyele, de a kapus megint formalitásból védte a labdát.

90+4
    Sterling ívelte be a labdát a kapu elé, de ott csak Harper kapust találta, aki szépen gyűjtötte be a labdát.

90+3
    A vendég csapat adogat, keresik a rést az ellenfél védelmén, lássuk, hogy megtalálják-e.

90+2
    5 perc lesz a hosszabbítás a második félidő végén. Lássuk lesz-e változás az eredményben.

90+1
    Lássuk mennyi lesz a ráadás a második félidő végén.

90
    N'Doye helyett Rosenior folytatja a játékot a hazai csapatban. Ezzel a hazai mester is kihasznált három cseréjét.

90
    Huddlestone vállalta el távolról, de a labda mellé szállt. Nagyon szép jelent volt ez most.

89
    Allen ért vissza és utolsó emberként sallangmentesen szerelni tudott. Gyönyörű szerelés volt. Szöglet, Ramírez végzi majd el.

88
    Lambert fejelhetett kapura, de ez a fejes nagyon gyenge ahhoz, hogy veszélyeztesse a kaput. Harper gyűjtötte be a labdát megint.

87
    Aluko helyett Bruce folytatja a játékot a hazai csapatban. A hazai csapatnak ma már ez a második cseréje volt.

86
    Brady vágta ki a labdát szögletre, fontos volt, hogy ezt megtegye, mert Markovic már jött a labdáért.

85
    Quinn helyett Ramírez folytatja a játékot a hazai csapatban. Ez volt a hazaik elő cseréje.

84
    Aluko mutatott be szép cselt, de támadószabálytalanságot követett el.

83
    Sterling lőtt megint kapura, de Harper kezeibe lőtte pont a labdát. A vendég csapat játékosai nem nehezítik meg a kapus dolgát.

82
    Henderson próbálta meg megjátszani társát Lambert-et, de a védők figyelnek és tisztázni is tudnak.

81
    Brady adta középre a szabadrúgást, de Skrtel megint a helyén és tisztázta ezt a veszélyes helyzetet.