Oroszország_dup – Magyarország_dup 23:27 (vége)
Oroszország_dup
23:27 (8:15)
Magyarország_dup
csütörtök 30.04.2015, 18:00 • Olimpiai sportcsarnok, Csehov • EB Selejtező

Ha meglepő is az eredmény, a játék alapján reális a különbség a javunkra. Az oroszok bent ragadtak a rajtgépbe, hét perc alatt öt góllal léptünk el, kihasználtuk a vendéglátók technikai hibáit, és ötletesen is játszottunk. Valamelyest magukra találtak az oroszok, de négy gólnál közelebb nem tudtak férkőzni a jól védekező magyar csapathoz az első félidőben, de a hét gólos előnyünk is megérdemelt volt.

A szünet után még ezt is meg tudtuk toldani, a 38. percben már kilenccel mentünk.

Ezután jött a fordulat, 18:9-ről, 18:15-re jöttek fel az oroszok! Kihasználták az emberelőnyeiket, a sok technikai hibát nálunk, és az 52. percben már csak két góllal vezettünk. Ekkor elsősorban Császár góljainak köszönhetően megnyugodott a magyar csapat, és összességében megérdemelt, és egyben fontos győzelmet arat Oroszország ellen!

A folytatás szombaton, Veszprémben, ahol vendégül láthatjuk mai ellenfelünket, győzelmi esélyekkel a látottak alapján. (19:33:48)

60
    Mérkőzés vége. (23:27)

60
    Nagy Kornél rántja le Csipurint, hetes jön, SZOROKA bedobja. (23:27)

60
    BALOGH ejtés-szerű megoldása után a hálóban a labda. (22:27)

60
    Bodganov kitolja Ancsin lövését, marad itt a labda. (22:26)

59
    Időkérés nálunk is, ennek sincs már különösebb tétje. (22:26)

59
    ZSEDIK klasszikus átlövése a bal alsóban. (22:26)

59
    Időt kérnek az oroszok, nincs jelentősége már. (21:26)

59
    BODÓ betörésből, estében talál be, megnyugodhatunk. (21:26)

58
    Lépéshiba nálunk, Selmenko mellé lő a szaggatottról. (21:25)

57
    Dibirov a túloldalra ível át egy labdát, Gazdag megszerzi! (21:25)

57
    BÁNHIDIT rántják le ziccerben, hetes jön, CSÁSZÁR magabiztosan lövi be, Pavlenkónak! (21:25)

56
    ZSEDIK szépít másodpercek alatt. (21:24)

55
    Eladott, majd visszaszerzett labda után CSÁSZÁR előtt nyílik szét a fal, betalál. (20:24)

55
    Mikler véd, a kipattanót CSIPURIN lövi be. (20:23)

55
    BÁNHIDI kijátszott akció végén kapja a labdát beállóban, értékesíti a ziccert. (19:23)