Fehérvár – Siófok 23:30 (vége) | Szeged KKSE – MTK-Budapest 23:27 (vége)
23:27 (12:16)
MTK-Budapest
szombat 02.05.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Női kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:28:48)

A rájátszásban legkönnyebben nyerhetőnek tartott meccsét is elveszítette hazai pályán az SZKKSE, s ezzel ha matematikailag talán még nem is, de gyakorlatilag búcsúzott az élvonaltól. Valószínűleg hasonló sors vár az MTK-ra is, de ők mostani sikerükkel egyelőre még életben maradtak. Mindkét félidő első – uszkve – 10 perce a szegedieké volt, de aztán gyorsan jött a visszaesés, s a rutinosabb vendégek éltek is a lehetőségeikkel. A második félidő közepén egy pillanatra visszavette még a vezetést a szegedi csapat, de amikor elkezdett pislákolni némi reménysugár, a fővárosiak gyorsan összekapták magukat, s összességében magabiztos, megérdemelt győzelmet arattak.

60
    Mérkőzés vége. (23:27)

60
    Termány sáncolt átlövése után lépéshiba az induló Vargánál, stílszerűen ér hát véget a mérkőzés... (23:27)

60
    Csuka keresztpasszát Varga lövi a jobb szélről a hosszú felső sarok mellé. (23:27)

59
    Selmeci passzát HÁRS lövi a jobb szélről a hosszú sarokba. (23:27)

58
    Eladott hazai labda után leindítás, s VALOVICS vágja be a ziccert. (22:27)

58
    WOLF lő középről remek bejátszás után a jobb felső sarokba. (22:26)

57
    Csuka passza után Dobó ismét védi Fekete lövését a bal szélről, de a túloldalon Ignácz-Pethő is fogja előbb Barján lövését, majd Hárs ejtését a jobb szélről. (22:25)

57
    Gulyás szabálytalan zárása beállóban, az MTK támadhat. (22:25)

56
    Csuka passza után Fekete lövését a bal szélről védi Dobó. (22:25)

56
    SZABÓ a most beállt Blazek mellett a jobb felső sarokba lövi a hetest. (22:25)

56
    Khouildit ki is küldik két percre. (21:25)

56
    Barján bejátszása után Gulyás harcol ki hetest beállóban. (21:25)

55
    Selmeci nagy csellel tört be középen, de ziccerét védte Ignácz-Pethő. (21:25)

55
    Wolf a keresztlécre lövi a büntetőt, a kipattanó a hazaiaké. (21:25)

55
    Khouildi bejátszása után Ábrahám harcol ki beállóban hetest. (21:25)

54
    Termány passza rövid balra Szabó felé, megszerzik a labdát a fővárosiak. (21:25)

54
    Csuka remek passza után Varga vonalra lép a jobb szélen, a hazaiaké a labda. (21:25)

Attila Varsányi

Szeged KKSE: 1 Dobó, 55 Futaki – 4 Hárs, 5 Lackovic, 7 Aron, 8 Barján, 15 Zsilák, 17 Gulyás, 18 Csoknyai, 19 Selmeci, 23 Termány, 77 Szabó, 95 Kiss. Edző: Marosán György
    MTK-Budapest: 16 Ignácz-Pethő, 24 Blazek – 2 Csuka, 3 Horváth, 6 Varga, 9 Ábrahám, 13 Szádvári, 14 Fekete, 20 Barna, 22 Kovács, 23 Urfi, 28 Khouildi, 34 Wolf, 58 Valovics. Edző: Golovin Vlagyimir

Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor