Magyarország_dup – Oroszország_dup 29:25 (vége)
Magyarország_dup
29:25 (15:11)
Oroszország_dup
szombat 02.05.2015, 16:10 • Veszprém Aréna • EB Selejtező

Az első mérkőzéshez hasonlóan 4 góllal nyer itthon is a magyar csapat. A jó védekezés és a kapusteljesítmények voltak a mai győzelem zálogai. Bár ezen a találkozón is volt egy hullámvölgy a második félidő elején, amikor is 2 gólra zárkózott az ellenfél, de a mérkőzés végére kijött a 2 csapat közötti különbség és megérdemelten nyert a fehér mezes hazai együttes. (17:44:10)

60
    Mérkőzés vége. (29:25)

60
    Egy orosz gól még a végére. Ennek ellenére szól a Szép volt fiúk! Szép volt fiúk! (29:25)

60
    IVÁNCSIK GERGŐ is gólt szerez a végén. (29:24)

59
    Hazai időkérés. (28:24)

59
    Zhitnikov lő hatalmas kapufát, a végére a magyar csapattal van a szerencse is. (28:24)

58
    Ancsin kap 2 percet, tulajdonképp a mérkőzés végéig hátrányban lesz a magyar együttes. (28:24)

58
    Vendég időkérés. (28:24)

57
    BODÓ góljával már a legeredményesebb magyar játékos. (28:24)

56
    BALOGH értékesíti a hetest, ismét 3 közte. (27:24)

56
    Bánhidivel szemben szabálytalankodnak, hetes következhet. (26:24)

56
    Schuch kicsit lemarad a támadó orosz játékosról, de a kapufa ezúttal segít. (26:24)

55
    NAGY LÁSZLÓ a legjobbkor lő gólt. (26:24)

54
    Tselishcev kap egy brutális szabálytalanság után piros lapot. Ezzel 2 percre előnybe kerül a hazai együttes. (25:24)

54
    Mikler védés után fordulhat a magyar együttes. (25:24)

53
    Nagy lövése jön ki a kapufáról, Harsányi pedig a kipattanót nem tudja értékesíteni. (25:24)