RACIONET Honvéd - Tiszavirág Szeged Diapolo 9:11 (vége) | DVSE - BVSC Wáberer 7:10 (vége)
PVSK-Mecsek Füszért - KSI SE 8:9 (vége) | FTC - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 7:9 (vége)
FTC - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP

7:9

(2:2, 1:1, 0:4, 4:2)

szerda 06.05.2015, 19:00 • Népligeti uszoda, Budapest • E.ON Férfi OB I

Második negyedbeli 4-0-jának köszönhetően nyerte meg ezt a mérkőzést és jutott így be a bajnoki döntőbe a Szolnoki Dózsa vízilabdacsapata! A házigazda Ferencváros ebben a szezonban most tudta a leginkább megnehezíteni a válogatottakkal teletűzdelt szolnokiak dolgát, de a harmadik meccs kiharcolásához ez nem volt elég!
    A férfi vízilabda OB I. idei szezonjában az OSC és a Szolnok vívja a három nyert mérkőzésig tartó finálét, míg a bronzéremért az Eger és a Ferencváros küzdhet, két megnyert talákozóig!
    A Népligetből köszönjük a figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (20:14:42)

32
    Még KOLOZSI MARCELL góljával szépített a Fradi; 7-9 és ez lesz a végeredmény!

32
    Egy lövés lejött Gárdonyi kapusról és a pattanót KIS GÁBOR "bepöcizte"!6-9

32
    Swift lövését hárította Nagy Viktor!

31
    Kolozsi lőtte bele sa labdát a szolnokiakba!

31
    VARGA DÉNES lövése állította vissza a kétgólos különbséget! Akciógól! 6-8

30
    A sarokdobás után CSAPÓ MIKLÓS a kapus kezével együtt lőtte a labdát a szolnoki kapuba! Már csak egy közte; 6-7

30
    Fradi emberelőnynél Kolozsí lövését védte Nagy Viktor.

29
    Madaras Norbert lőtt kapufát, a Fradié a kipattanó!

28
    Vámos lövése fölé pattogott a túloldalon!

28
    Eladta a Fradi a labdát fórban!

28
    Fradi emberelőny jön és most Varga Zsolt is kikérte idejét!

28
    Kontra most a szolnokiak ellen!

27
    Időt is kért Cseh Sándor a Szolnok edzője!

27
    Még ebben a percben egy újabb Fradi gól, KATONÁS GERGELY talált be a szolnoki kapuba! 5-7