Békéscsabai – Vasas 3:0 (vége) | 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Jászberényi Röplabda Klub 3:1 (vége)
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
3
21 25 25 25
Jászberényi Röplabda Klub
1
25 18 23 18
csütörtök 07.05.2015, 18:00 • Kaposvári Városi Sportcsarnok • Női röplabda Magyar Bajnokság

25:18
    Egyenlített a párharcban a Kaposvár, körülbelül annyival játszottak most jobban Horváth-ék, mint Jászberényben Pintérék – a 7. hely a harmadik mérkőzésen dől majd el. (19:48:20)

25:18
    Rövid jászberényi nyitással zárul a mérkőzés!

24:17
    Horváth megcsinálja a sánc segítségével, szett- és játszmalabda a hazaiak előtt.

23:17
    Pintér elüti a sánc mellett. Megjön a hazai szurkolók hangja.

23:16
    Pintér sáncolja Horváth-ot, 23-16, Mészáros Péter időt kér.

23:15
    Szigediné ütésébe csak belekapni tudnak a hazaiak.

23:14
    Megint Horváth eredményes, 23-14!

22:14
    Hosszú labdamenetet zár le Horváth.

21:14
    Brkovic ismét meg tudja lepni a kaposvári védekezést.

21:13
    Ira outot üt, le is cseréli edzője.

20:13
    Ira is kap egy blokkot, 20-13. Karnyújtásnyira a mérkőzés megnyerésétől a hazaiak!