Békéscsabai – Vasas 3:0 (vége) | 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Jászberényi Röplabda Klub 3:1 (vége)
Linamar - Békéscsabai Röplabda SE
3
25
Vasas Obuda Budapeszt
0
19 ; 25
csütörtök 07.05.2015, 18:00 • Békéscsabai Sportcsarnok • Női röplabda Magyar Bajnokság

3:0
    Jobban kezdte a mérkőzést a Vasas, az első szett elején már 4 pont is volt a különbség. A játékrész közepén aztán összeszedte magát a Békéscsaba, 12:12 után nem engedte ki többet a kezéből a mérkőzést. Az első felvonást 25:19-re, a másodikat 25:16-ra nyerte a címvédő. A harmadik szettben már tapadt a Vasas, de megállítani nem tudták a hazaiakat.
    Rengeteg hibával játszottak a vendégek, Szombathelyi sem élete formájában játszott. A csabának pedig ma minden összejött, rendszerint szerencsésen jöttek ki a kétes esetekből.
    A Békéscsaba ezzel 2-0-ra vezet a döntőben, azonban nagyon nehéz dolguk lesz a folytatásban, hiszen vasárnap a Folyondár utcába folytatódik a párharc.
    Köszönjük a figyelmet, tartsanak velünk vasárnap is! (19:29:34)

25:21
    Befejeződött a harmadik szett.

25:21
    A vendégsáncról levágódik a labda, ezzel a harmadik szettet és a mérkőzést a Békéscsaba nyerte!