Debrecen – Siófok 25:26 (vége) | Érd – Dunaújvárosi KKA 26:18 (vége)
26:18 (12:7)
Dunaújvárosi KKA
péntek 08.05.2015, 18:00 • Érd Áréna, Érd • Női kézilabda NB1

58
    Bulath nem dobja be a hetest, ma a vendégek nem igazán jól dobják a büntetőiket. (25:18)

57
    Szekeres száll ki két percre, ez már neki a második büntetése. (25:18)

51
    Az utolsó újvárosi időkérés e pillanatban. Az utolsó szalmaszál ez, de az Érd előnye nagyon komoly. (22:15)

45
    Sikeres hétméteres BULATH Anita részéről, továbbra is élnek az újvárosi remények. (18:14)

43
    Nem sokáig volt teljes létszámban az Érd, Krpez követi Szekerest a kiállítottak sorában két percig. (17:12)

41
    Ahogy kiegészült a DKKA, érdi emberhátrány, Szekeres száll ki két percre. (16:10)

40
    KRPEZ belövi a hetest, tartja magabiztos előnyét az Érd. (16:10)

39
    Időt kér az Érd. Egyelőre öt gól a különbség, még behozható, bár rettentően kevés a gól. (14:9)

38
    Ferenczy száll ki két percre, érdi emberelőny. Vajon eldönti-e a hazai csapat emberelőnyben? (14:8)

34
    Időt is kér egyből a Dunaújváros, kezd elmenni a hajó. (14:7)

29
    BULATH ezt a hetest már belövi, ötre jön fel a DKKA. (12:7)

29
    Krpez kap két percet, újvárosi emberelőny. Az eddigi hat gólból négyet emberelőnyben szereztek a vendégek. (12:6)

28
    Eladja a labdát az Újváros, majd időt kér az Érd. (10:6)

17
    Signaté védekezett túl keményen, kettő perces kiállítás. Dunaújvárosi emberelőny. (6:1)

16
    Ahogy az várható volt, Mátéfi Eszter időt is kér, egyelőre semmit sem tud kezdeni felállt fal ellen a Dunaújváros. (5:1)

15
    Bulathnak sem sikerül betalálnia büntetőből, marad a 4-1! (4:1)

13
    Katarina KRPEZ az első sikeres büntetésvégrehajtó, hárommal megy az Érd Krpez sikeres hetese után. (4:1)

12
    Megvan az Érdnek is a három sárga lap, Vukcevicé lett a harmadik. (3:1)

9
    Szekeres kap utólag sárga lapot. (2:1)

9
    Nem megy az Érdnek a hetesdobás, Schatzl büntetője sem sikeres, marad az 1-0. (1:0)