Everton FC – Sunderland AFC 0:2 (vége) | Aston Villa FC – West Ham United 1:0 (vége) | Hull City – Burnley FC 0:1 (vége)
Leicester City – Southampton FC 2:0 (vége) | Newcastle United – West Bromwich Albion 1:1 (vége) | Stoke City – Tottenham Hotspur 3:0 (vége)
Crystal Palace – Manchester United 1:2 (vége)
Stoke City
3:0 (2:0)
Tottenham Hotspur
szombat 09.05.2015, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

A meccs elejétől kezdve dominált a Stoke, remekül játszottak, és a félidőben már két góllal vezettek a látottak alapján teljesen megérdemelten.

A második félidő elején megkapta Chiriches második lapját, ezzel megpecsételve csapata sorsát. Csordogált a meccs, majd a harmadik találatot Diouf szerezte a meccs hajrájában, végül nagyon sima lett a Stoke siker..

A végeredmény Stoke City – Tottenham Hotspur 3:0, köszönjük figyelmüket. (17:51:39)

90+3

90+2
    A hármas sípszót várják a csapatok.

90+1
    Fazio fejesét Butland védi magabiztosan.

90+1
    Két perc a ráadás.

90
    Arnautovic tizennyolc méteres tekerése centikkel suhant el a bal felső fölött!

88
    Whelan helyére Sidwell érkezik.
    Mame DIOUF - 3:0

87
    A Stoke City gólt szerzett!

Arnautovic sprintelt el a bal szélen, hajszálpontos passzt adott MAME DIOUF számára, aki leheletfinoman pöccint bele, és a kapus illetve a kapufa között utat talált a labda a kapuba. 3:0, eldőlt végleg.