Everton FC – Sunderland AFC 0:2 (vége) | Aston Villa FC – West Ham United 1:0 (vége) | Hull City – Burnley FC 0:1 (vége)
Leicester City – Southampton FC 2:0 (vége) | Newcastle United – West Bromwich Albion 1:1 (vége) | Stoke City – Tottenham Hotspur 3:0 (vége)
Crystal Palace – Manchester United 1:2 (vége)
Stoke City
3:0 (2:0)
Tottenham Hotspur
szombat 09.05.2015, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

A Premier League 36. fordulójában a Stoke fogadja a Tottenhamet.

A hazaiak jelenleg a tizediket a tabellán, ebben a szezonban erős középcsapatként funkcionálnak tehát. Legutóbbi meccsüket elvesztették a Swansea otthonában.

A vendégek az Európa Ligát érő hatodik helyen tanyáznak. Legutóbbi meccsüket elbukták a Manchester City ellen. Legutóbb a Newcastle otthonában nyertek, ez a meccs 3:1-re végződött.

A két csapat első meccsén kisebb meglepetésre a Stoke nyert 2:1-re. Reméljük az izgalmak ezúttal sem maradnak el, tartsanak velünk!

1

1
    Chadli passza elérhetetlen lett a társaknak.

3
    Pieters harcolt ki szögletet.

4
    A beadást kifejelték, majd Muniesa bombáját bravúrral szedi ki a léc alól Lloris! Szöglet.

5
    A beadást kivágják, majd Adam beadásának pillanatában les miatt a Spurs kapja a labdát.

6
    Jobban kezdi a meccset a Stoke.

7
    Eriksen jobb oldali beadása elsuhant Kane előtt.

8
    Az indítás Diouf számára elérhetetlen.

9
    Arnautovic húzta meg a bal szélen, beadása viszont erőtlenre sikeredett.

10
    Soha nem tudott egy szezonban oda-vissza nyerni a Stoke a Tottenham ellen, harminchárom alkalommal próbálkoztak már pedig. Ma erre minden esélyük meg van.

11
    Csordogál a meccs, nincs túl nagy iram.

12
    Tottenham labdatartás ezekben a pillanatokban.

13
    Diouf beadását Fazio fejeli ki oldalra.

13
    Chadli elég sután ért labdához, szöglettel jöhet a Stoke.

14
    A beadást kifejelték, majd Muniesa lövését blokkolják.

14
    Kane iramodott meg a bal szélen, beadása mély lett, Butland kezei között végezte.

15
    Egy veszélyes indítás, amit végül Shawcross fejel ki.

16
    Kane beadása ellenfélhez szállt, kontrázhat a Stoke.

16
    Chiriches kap sárga lapot lerántás miatt.

17
    Az előrelőtt labda elérhetetlen Shawcross számára, kirúgással jön Lloris.

18
    Arnautovic húsz méteres bombáját Lloris védi, a kipattanót oldalra vágják a védők! Szép jelenet volt.

19
    Chadli harcolt ki sarokrúgást.

19
    Eriksen a kis szöglet mellett döntött, majd jött a beadás, amit kifejeltek Kane elől.

20
    Diouf lesen tartózkodott.

21
    A félidő derekánál járunk, sajnos gól még nem született, a Stoke előtt azért akadtak lehetőségek.

21
    A Stoke City gólt szerzett!

Egészen idáig, hiszen a bal oldali beadást Vertonghen rossz helyre fejelte, CHARLIE ADAM ezt köszöni szépen, és közelről a jobb felsőbe fejelt. Védhetetlen volt. 1:0 a Stokenak.
    Charlie ADAM - 1:0

22
    4:0 a lövések száma, egyenlőre a Tottenham keveset mutat.

24
    Lamela kap szabadrúgást az ellenfél térfelének közepén.

25
    Lamela beadása jól jött be, egy védőről pedig a felső lécre pattant a labda! Mázlija van most a hazaiaknak.

26
    Mason húzta vissza ellenfelét, megúszta lap nélkül.

27
    Adam szabadrúgása nem volt jó, használhatatlan a társaknak. Kirúgás.

28
    N'Zonzi lövését blokkolták, majd Lloris kezében kötött ki a labda.

30
    Arnautovic lövése középre tartott, Lloris magabiztosan véd.

31
    Adam a kezét fájlalja, ápolni kell.

32

Óriási védelmi hiba, Lloris és Dier ezt összehozta. A beadásra érkezett a kapus, de Dier megzavarta, a labda STEVEN N'ZONZI elé pattant, aki köszönte szépen, és az üres kapuba lőtte a labdát. 2:0.
    Steven N'ZONZI - 2:0

33
    7:0 a lövések száma, a Tottenham ma nem nyújt Premier League színvonalat eddig.

34
    Arnautovic bal oldali beadása lecsúszott, kirúgással jöhet a Spurs.

35

37
    Bentaleb szabálytalankodott ezúttal.

38
    Magabiztos hazai előny, a Spurs ma árnyéka önmagának továbbra is. Csordogál a mérkőzés.

38
    Mason lövését Shawcross blokkolta.

40
    Öt perc már csak a félidőből.

42
    Arnautovic lövése a rövid sarokba tartott, Lloris bravúrral védett ezúttal.

43
    8:2 a lövések száma, a labdabirtoklás aránya 45:55.

43
    Walters szabálytalankodott a középpályán.

44
    A második gól óta nem sok minden történik a pályán. Várják már a szünetet a csapatok.

45
    Kettő perc a ráadás.

45+1
    Kane harcolt ki szögletet.

45+2
    Lamela jól csavarta középre, de a védelem a helyén ismét.

45+2
    Mason huszonnégy méterről tüzelt, de eltörte, a labda jócskán mellé szállt. Ez jellemző ma a vendégekre.

45+3

Magabiztosan játszik a Stoke, és 2:0-ra vezet a félidőben az Európa Liga indulást érő helyen tartózkodó Tottenham ellen. A Spurs ma nem játszik jól, Kane előtt egy helyzet adódott csak. A meccsen sorjáztak a hazai lehetőségek, amiből kettőt tehát gólra váltottak, és a játék képe alapján semmi nem veszélyezteti a hazaiak győzelmét. Tartsanak velünk továbbra is!

46

47
    Eriksen távoli lövése középre tartott, Butland szöglete üti.

48
    A szögletből nem adódott veszély, majd Lamela lesen tartózkodott.

49
    Adam már lőni készült, ám az utolsó pillanatban szerelik.

49
    N'Zonzi lövését blokkolták.

51
    Chiriches szabálytalankodott, de mivel neki volt egy, mehet zuhanyozni. Pályafutása során először állítják ki Premier League találkozón.

52
    A jobb oldali beadást kifejelték, majd Adam bombája alaposan mellé szállt, konkrétan bedobás fog következni.

54
    Vendég szabadrúgás jöhet a tizenhatos csücskétől.

55
    Eriksen élesen középre tett labdáját kibólintották a veszélyes területen kívülre.

57
    Arnautovic beadása nem jó, majd Cameron középre tett labdáját Lloris húzza le.

59
    Adam jobb lábas tekerését bravúrral szedi ki a bal alsóból Lloris. Van dolga bőven a francia kapusnak.

59
    A szögletet Lloris bokszolja ki.

60
    Őrzi továbbra is két gólos előnyét a Stoke City.

61
    Chadli helyére Soldado jött be.

62
    Eriksen beadását szögletre fejelik a védők.

62
    Eriksen sarokrúgását kivágják a védők.

63
    Diouf lövését Lloris magabiztosan védi.

65
    Eriksen bal oldali beadását Butland tolja szögletre.

65
    Ebből a szögletből sem adódott veszély, kontrázhat a Stoke.

66
    13:4 a lövések száma, a Stoke kézben tartja a meccset, és szinte kizárt, hogy innen ne nyerjen.

67
    A meccs utolsó negyede is megkezdődött.

69
    Eriksen verte meg egyik védőjét, de a másodikban már elakadt, aki szerelte ugyanis. Bedobás.

71
    Eriksen követett el támadó faultot.

72
    Stoke bedobás az ellenfél térfelének közepén.

73
    Adam helyére Ireland jön be.

74
    Kane harcol ki sarokrúgást.

74
    A sarokrúgásból nem sikerült veszély teremtenie a Tottenhamnek.

75
    Negyed óra a rendes játékidőből.

76
    Lamela helyére Dembele érkezik.

77
    A második félidőben az eredmény tartása a cél a Stoke-nak.

77
    Walters lesen tartózkodott.

77
    Arnautovic követett el szabálytalanságot, lap nincs.

78
    Eriksen kapu elé csavart labdája ellenfélhez szállt.

80
    N'Zonzi harcolt ki szögletet.

80
    Ireland beadását kifejelték.

80
    Formás támadás végén Walters került tiszta lövőhelyzetbe, bombáját Lloris védi!

81
    Spurs szabadrúgás, Eriksen a labda mögött.

82
    Eriksen okosan akarta a hosszú felsőbe eltekerni, de 20-30 centit tévedett.