Dunaújváros – Diósgyőri VTK 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – KTE-Phoenix Mecano 2:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Pécsi MFC 0:2 (vége)
Győr – Szombathelyi Haladás 3:2 (vége)
Dunaújváros PASE
0:0 (0:0)
Diósgyőri VTK
szombat 09.05.2015, 14:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • OTP Bank Liga

Sajnos ma nem láthattunk gólt, a két csapat végül döntetlent játszott. Az első félidőben is a hazai domináltak, többször lőttek kapura, de a gól csak nem jött össze. A második félidőben sorjáztak a lehetőségek a Dunaújváros előtt, Grubjesic, és Böőr fejese is centikkel suhant el a kapu mellett, de a meccslabdák kimaradtak végül. Antal jól védett, és végül ma nem kapott gólt.

A végeredmény tehát 0:0, köszönjük figyelmüket! (15:55:21)

90+6

90+5
    A beadást kifejelték.

90+5
    Grubjesic lövését Okuka blokkolja, óriási mentés volt. Szöglet!

90+5
    Hazai szabadrúgás a középpályáról.

90+4
    Diósgyőri bedobás következik.

90+3
    Thiago beadására Böőr Zoltán érkezett, teljesen üresen érkezett, fejese milliméterekkel suhant el a jobb sarok mellett! Meccslabda volt.

90+1
    Böőr távoli lövése 5-6 méterrel elkerüli a kaput.

90+1
    Öt perc a ráadás.

90+1
    Egy távoli lövés dropliból, ami méterekkel kapu mellé szállt, Antalnak nem kellett közbe avatkoznia.

90
    Jakab beadását Antal paskolja oldalra.

90
    A beadást kifejelték Farkas elől, szöglet.

89
    Csicsvári szabálytalankodott, lerántás miatt sárgát kap.

88
    Újvárosi szabadrúgás a középpályán.

87
    A beadást megcsúsztatták, majd Bacsa szerzett egy érvénytelen gólt kézzel, amiért meg is kapja a lapot!

87
    Bacsa kap sárga lapot kezezés miatt.

87
    Gosztonyi harcolt ki szögletet.

86
    Egy előrevágott labda, ami végül Antal kezei között végezte.

86
    Öt perc a rendes játékidőből, plusz néhány perc ráadás lesz a sérülések és a cserék miatt. Sajnos gól miatt nem lesz ráadás, mert egyenlőre nincs találat.

Gólok:

Lapok:   70. Barczi (DIO), 78. Szalai (DIO), 87. Bacsa (DIO), 89. Csicsvári (DIO)

Dunaújváros PASE: Nagy – Hídvégi, Vaskó ( 83' Farkas ) , Szekeres, Villám – Orosz ( 62' Thiago ) , Nikházi ( 66' Grubjesic ) , Petneházi, Böőr, Jakab – Eppel
    Cserék: Jahic – Farkas, Grubjesic, Lázár, Papp, Sárközi, Thiago

Diósgyőri VTK: Antal – Okuka, Szalai ( 83' Csicsvári ) , Németh, Eperjesi – Gosztonyi, Bognár ( 71' Bacsa ) , Young-Ho, Barczi – Griffiths ( 71' Takács ) , Grumic
    Cserék: Bosz – Bacsa, Boros, Csicsvari, Krstic, Marjanovic, Takács

Játékvezetők: Solymosi Péter – Ring György, Kormányos II. Gábor