Szeged KKSE – Mosonmagyaróvári KCSE 19:33 (vége)
19:33 (10:17)
Mosonmagyaróvári KCSE
vasárnap 10.05.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Női kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:25:38)

Szűk húsz percig volt csak partiban ma egymással a két csapat, a szegediek 21. és 30. perc közötti hatalmas gólcsendje pedig eldöntötte a mérkőzést. A szünetre hétgólos előnnyel vonulhattak a sokkal jobb erőkből álló óváriak, a második félidőben pedig – nem túl magas színvonalú – mérkőzésen fokozatosan tudták növelni előnyüket a támadásban szinte teljesen elfogyó szegediekkel szemben. Ez volt az SZKKSE utolsó hazai élvonalbeli mérkőzése, s bár küzdöttek a lányok, a búcsú nem sikeredett méltóra...

Vereségével a Szeged KKSE immár matematikailag is kiesett a női kézilabda-bajnokság első osztályából!

60
    Mérkőzés vége. (19:33)

60
    A gyors középkezdés után HANCZVIKKEL iramodik meg középen, s ziccerben lő a jobb alsó sarokba. (19:33)

60
    Lackovic passzát ARON lövi középről a jobb sarokba. (19:32)

60
    Lépéshiba Frankovicnál, a szegedieké a labda. (18:32)

60
    Lackovic eladott labdája után újra a vendégek támadhatnak. (18:32)

59
    Lépéshiba Aronnál, a leindítás végén most HANCZVIKKEL talál ziccerben a jobb alsó sarokba. (18:32)

58
    Barján lövését védte Mistina, a leindítás végén BARDI lő ziccerben a jobb sarokba. (18:31)