0:1 (0:0)
Swansea City
hétfő 11.05.2015, 21:00 • Emirates Stadium, London • Barclays Premier League

Óriási meglepetés! A Swansea ebben a szezonban oda-vissza legyőzi az Arsenalt.

Az első félidőben gyenge volt a mérkőzés színvonala, egyetlen Giroud fejest lehetett feljegyezni.

A második félidőben parádézott az Arsenal, már ami a lövéseket, és a helyzetek számát jelenti, viszont egyikből sem tudtak betalálni. A Swansea kapusa, Fabianski egyértelműen a vendégek legjobbja, szenzációs védéseket mutatott be a hálóőr. A vendégek a második félidőben egyetlen kapura tartó próbálkozásukból gólt szereztek, a csere ember, Gomis fejese akadt be Ospina kapujába, ami végül bravúr győzelmet, és három pontot eredményezett a Swanseanak. Ezzel a győzelemmel két pontra közelítik meg az Európa Ligát érő hatodik helyet, ahol a Tottenham tartózkodik.

A lövések száma 23:8, a focit gólra játsszák, a végeredmény Arsenal – Swansea 0:1, köszönjük figyelmüket! (22:55:41)

90+4

90+4
    Ramsey lőtt passza fehér mezeshez került, akik kivágják a mezőnybe.

90+3
    Egy távoli bombája az ágyúsoktól, amit blokkolnak a védők.

90+2
    Wilshere lapos beadása ismét a lengyel kapusé lett, hihetetlen mennyi dolga van a vendégek kapusának, aki élete meccsét nyújtja lehetséges.

90+2
    Wilshere iramodott meg a bal szélen, beadását ki más, mint Fabianski szedi össze.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Sanchez bombája Fabianski kezei között végezte sokadjára.

89
    Sanchez indítása sem pontos, kapkod most már az Arsenal.

88
    A második félidőben elképesztő, 16:2 a lövési statisztika, még is a vendégek vezetnek!

87
    Ramsey beadása ellenfélhez szállt, nem volt jó.
    Bafétimbi GOMIS - 0:1

85
    A Swansea gólt szerzett!

Egészen hihetetlen, ami zajlott! A bal oldali beadásra érkezett BAFETIMBI GOMIS, akinek fejese a bal alsóba kötött ki. Igen ám, de Ospina úgy tűnt kipaskolja a gólvonalról a labdát, de végül Kevin Friend a gólvonal technológiára hagyatkozva gólt jelez. Amint az kiderül, igaza lett, jó két labdányival túl ment a játékszer a gólvonalon! Érvénes találat. Érik az óriási meglepetés!

84
    Wilshere bal oldali beadását ismét kifejelik, jöhetnek az ágyúsok bedobással.

84
    Nem tud támadást szőni a vendég csapat ebben a félidőben, láthatóan minden erejüket a védekezésre fordítják.