Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - A-HÍD OSC 13:9 (vége)

kedd 12.05.2015, 19:15 • Szolnoki Vízilabda Aréna • E.ON Férfi OB I

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP: NAGY , (Decker A.)- Gocics, Madaras, Vámos 1, Hangay 1, Mezei, ALEKSZICS 3, Tóth M. 1, Varga Dániel 2 ,Varga Dénes 1, Kis, MITROVICS 3, Jansik D. 1.

A-HÍD OSC Újbuda: Bisztritsányi, (Varga)- Decker Á., Bátori 2, KAYES 2, Juhász 1, Kovács G. 1, Hegedűs, Graham 1, Salamon 1, Gór-Nagy 1, Bundschuh, Szentesi Á., Brguljan

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP – A-HÍD OSC 13:9

Köszönöm a figyelmet! (20:50:25)

Remek hangulatú mérkőzésen győzött a Szolnok a döntő első mérkőzésén az OSC ellen magabiztosan.
    Az első negyed nagyon szoros volt , felváltva vezettek a csapatok, utána azonban Alekszics vezetésével rákapcsolt az Szolnok és a második negyedben állva hagyta az OSC-t. A második félidőben valódi izgalmak már nem voltak, hiszen a Szolnok nem engedte három gólon belülre az OSC-t, így a vártnál simább sikert aratott.
    Parázs csata volt, ezt jelzi az is, hogy Madarast és Juhászt is végleg cserével kiállították, mert összeakaszkodtak.

31
    Alekszics lőtt rosszkéz oldalról hat méterről a rövidre, kapufa lett.

31
    SALAMON FERENC lőtt középről kapufás gólt Graham passza után. 12:8

30
    VARGA DÉNES úszott le emberéről és kapott remek passzt Gocicstól, majd kihasználta a nagy helyzetet. 12:7

30
    Lejárt a támadóidő, későn lőtt Graham.

29
    JOSEPH KAYES kapott remek passzt, meglógott emberétől és kihasználta a ziccert. 11:7

29
    SZTEFAN MITROVICS ejtett káprázatos gólt a bal szélről, miután elsüllyedt a lóbák után Bisztritsányi. 11:6