Győri Audi ETO KC
25:27 (11:15)
FTC Rail Cargo Hungaria
csütörtök 14.05.2015, 18:00 • Audi Aréna, Győr • Női kézilabda NB1

Sokaknak meglepő lehet a Ferencváros győzelme, de a játék képe alapján megérdemelten lettek bajnokok. Ezen a mérkőzésen végig vezettek, a hajrában hiába jöttek fel a győriek egy-két gólra, egyenlíteniük nem sikerült.

Az első mérkőzésen Szucsánszki remekelt a Fradiban, ezen a mérkőzésen Pena, Tomasevics és Tomori tette oda magát nagyon, míg a győrieknél igazán jó teljesítmény nem is akadt, talán Lundét lehet dicsérni, hogy ilyen hosszú kihagyás után meccsben tudta tartani egy-két bravúrral csapatát.

Jellemző a győriek támadójátékára, hogy 14 percig voltak emberelőnyben – meg kell jegyezni, ezeket nem ajándékba kapták – de ezzel sem igazán tudtak élni, a végén már Heidi Lökének kellett lőni a heteseket, ilyenre nem volt még példa a hazaiaknál.

A Ferencváros tehát élt azzal esélyével, hogy a szezon végére kicsit megrogyott a Győr, de ez nem von le semmit a fővárosiak érdemeiből, ott kellett lenni, meg kellett nyerni két meccset, megtették, gratuláció jár nekik ezért! (19:42:52)

60
    Mérkőzés vége. (25:27)

60
    Az utolsó másodpercben KOVACSICZ talál be, ezzel az FTC Rail Cargo Hungaria a bajnok! (25:27)

60
    Vendég időkérés, 20 másodperc a végégig. (25:26)

60
    BÓDI szépít beálló pozícióból. (25:26)

60
    SZAMORÁNSKY beállóból értékesíti Tomori passzát. (24:26)

59
    Másfél perc van hátra, támad a Fradi. (24:25)

59
    HORNYÁK megkülönböztető mezben is betalál, egy a különbség ismét. (24:25)

58
    PENA hűti le a kedélyeket betörésből. (23:25)

58
    Lehozott kapussal támad a Győr, BÓDI betalál a szélről a hosszú sarokba. (23:24)

57
    3 perc 33 másodperc van hátra a bajnoki döntő második mérkőzéséből, három gólt kell lőnie a Győrnek a harmadik meccshez. (22:24)

57
    Szucsánszki lövését blokkolják, időt kér a hazaiak mestere. (22:24)

56
    Szen ejti ki a labdát, támad az FTC. (22:24)

55
    TOMORI átlövése a hálóban. (22:24)

55
    SZEN hozza fel egy gólra csapatát. (22:23)

54
    Tomasevics kivédi Kovacsics közbelövését, d eladja a labdát a Fradi a túloldalon. (21:23)

53
    Még emberhátrányban támad a Győr. (21:23)

53
    Herr kivédi Szucsánszki hetesét, visszakapja az esélyt a hazai csapat, de Tomasevics újabb bravúrja után a Fradi támad, Pena lövése nem talál kaput. (21:23)