kedd 19.05.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

56
    Nilssonnak ez volt a harmadik két perce, piros lappal búcsúzunk tőle. (24:28)

56
    Páros kiállítás a hazai támadás közben, Nilsson és Vranjes mehet le két-két percre. (24:28)

49
    A közben szabálytalan Terzic is kétperces kiállítást kap. (21:25)

48
    Chema Rodríguez kap nagyot középen, újra elszabadulnak az indulatok, Vranjes mehet ki két percre. (20:24)

47
    Zeitz mehet is ki még két percre. (20:24)

40
    Zeitz ráadásul mehet is ki két percre. (16:20)

34
    Páros kiállítás, Zubai és Nilsson mehet le két-két percre. (12:18)

29
    Zubai lövését védte Mikler, a kontra végén Bombac birkózza le a jobb szélen Lékait, kétperces kiállítás, s újra elszabadulnak kissé az indulatok. (10:16)

26
    Ancsin bejátszását Nilsson lábbal hatástalanítja, kétperces kiállítás. (9:14)

23
    Ilic bejátszása után Nilsson harcol ki hetest beállóban, Bombac mehet ki két percre. (8:12)

18
    Hazai labdavesztés, a veszprémiek támadhatnak, Blazevic kapja meg második kétperces kiállítását. (8:9)

16
    Balogh a rossz passza után szabálytalan a meginduló Ugaldével szemben, kétperces kiállítás és hetes. (9:8)

13
    Ilicet újra ki is küldik még két percre. (6:8)

11
    Schuch kap a vendégektől kétperces kiállítást. (6:8)

7
    Blazevic szabálytalansága után egymásnak esnek a játékosok a pályán, Blazevic, Ilic és Chema Rodríguez mehet ki két percre, de még a padoknál is folytatódik a balhé. (5:5)