Bayern München – 1. FSV Mainz 05 2:0 (vége) | Borussia Dortmund – Werder Bremen 3:2 (vége) | Borussia M'gladbach – FC Augsburg 1:3 (vége)
1899 Hoffenheim – Hertha BSC 2:1 (vége) | Hannover 96 – SC Freiburg 2:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen 2:1 (vége)
Hamburger SV – FC Schalke 04 2:0 (vége) | 1. FC Köln – VfL Wolfsburg 2:2 (vége) | SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart 1:2 (vége)
Borussia M'gladbach
1:3 (1:0)
FC Augsburg
szombat 23.05.2015, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Meglepetés született a mai mérkőzésen,igaz ehhez kellett a kiállítás és a hazai csapat kényelmes játéka is.Az első félidő jobbára a hazai csapaté volt a második félidőben a kiállítás után az augsburgi csapat lefocizta a vendéglátó csapatot.Az eredmény ellenére mindkét egyesület boldog lehet,mert a hazai bronzérmet és Bajnokok Ligája indulást a vendég pedig Európa Liga indulást hozott össze (először a történetében)az idény végére.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket!
    Sascha MÖLDERS - 1:3

90+5
    Az Augsburg gólt szerzett!
    Egy megcsúsztatott labdát SASCHA MÖLDERS fejjel átível a kapus felett ,a labda a hálóba esik.

90+4
    Kruse emelte magasra a lábát ez is sárga ,veszéyles játék.

87
    Gyors támadás végén Johnson helyzet de lesen áll.

85
    Wendt oszt ki egy könyököst ez is sárga.

84
    Hazard helyett Traoré a pályán.

81
    Ezzel az eredménnyel az Augsburg Európa Ligás helyen áll.
    Tim MATAVŽ - 1:2

77
    Parker beadását TIM MATAVZ gyönyörűen fejeli magasan felugorva hálóba.
    Pierre-Emile HØJBJERG - 1:1

72
    A tizenhatoson belül felszabadítanak a védők de PATRICK HOJBJERG 20 méterről nagy gól lő jobbal a bal felső sarokba.

70
    Kohr lement Mölders a helyén.

64
    Hermann a csereáldozat Johnson a védelemben.

61
    Nordtveit lerántja a kiugró Matavzt ez bizony piros lap.

59
    Esswein A. lejött Parker S játszik tovább.

53
    Altintop helyett Matavz csere támadóposzton.

Kiegyenlített első félidőt láthattunk ahol a vendégek kezdtek jobban , de nem voltak veszélyesek a kapura különösebben,a hazai csapat öreguras tempót diktál időnként ennek ellenére egy kapushiba után megszerezte a vezetést.Nem dőlt el semmi a második félidő nyitott.

45
    Egy gyors hazai kontra jöhetne de Kohr szabálytalan ez is sárga.

43
    Xhakát inkább lecsréli edzője a piros előtt,Hahn a pályán.

40
    Sommer rossz öklözése után Baba lövése Wernerről pattan ki.
    RAFFAEL - 1:0

36
    A Mönchengladbach gólt szerzett!
    Szép támadás végén egy lövés kipattan Hitzről RAFFAEL pedig a hálóba lő.

35
    Højbjerg megmozdulása után az első vendég sárga lap.

31
    Végre egy hazai helyzet.

27
    Herrmann megrúgta Babát ez is sárga.

21
    Xhaka csúnyán belépője nyomán az első sárga lap.

2
    Eladott hazai labda után Altintop pörget mellé.

Jönnek ki a csapatok!

Borussia M'gladbach: Sommer – Korb, Brouwers, Nordtveit, Wendt – Xhaka, Kramer – Herrmann, T. Hazard – Raffael, M. Kruse.
    Cserék: Blaswich – Daems, Marx, Hahn, Traoré, Johnson, Hrgota.

FC Augsburg: Hitz – Feulner, Hong Čong-ho, Klavan, Baba – Baier – Højbjerg, Kohr, Altintop, Werner – Esswein.
    Cserék: Manninger – Janker, Schuster, Thommy, Matavž, Mölders, Parker..

BEHARANGOZÓ
    A német foci fanatikusok számára minden bizonnyal szomorú hír,hogy a 2014/15 bajnokság utolsó fordulójára kerül sor szombaton délután,majd nyári szünet következik a Bundesligában is.Ebben a záró körben Borussia M'gladbach az FC Augsburg-ot fogadja és nem mondhatjuk ,hogy tét nélküli mérkőzésről lenne szó.Mindkét csapatnak kellenek a pontok a végelszámoláshoz és a jobb helyezéshez.
    A hazai csapat a második helyért a vendégek az Európa Liga indulásért szállnak harcba ma.
    A Gladbach hazai mérlege az utolsó négy mérkőzésén 100%-os. Az előző fordulóban Brémaban győzött 2-0 arányban.
    Az Augsburg idegenbeli mérlege az utolsó négy mérkőzésén nem túl meggyőző 1gy.,0d.,3v.Az előző fordulóban hazai pályán kapott ki 2-1-re a kiessé elől menekülő Hannovertől.Ősszel az Augsburg nyerte meg a mérkőzést 2-1-re.
    A pillanatnyi forma ,a hazai pálya és a táblázaton elfoglalt helyezés alapján hazai győzelem várható,de a vendégeknek is hajtaniuk kell a céljuk élérése érdekében.
    Jó mérkőzés várható tehát kérem Önöket tartsanak velünk!