Ipress Center-Vác – Mosonmagyaróvári KCSE 32:30 (vége) | MTK-Budapest – Szeged KKSE 43:28 (vége)
Ipress Center-Vác
32:30 (17:15)
Mosonmagyaróvári KCSE
szombat 23.05.2015, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Női kézilabda NB1

59
    Kurucz Ivett szó szerint leütötte sípszó után Hámorit, megússza két perccel, ez klasszikus piros lap volt!! (32:28)

58
    Frankovic kap két percet, csak az utolsó fél percre jöhet vissza. Lerántotta látványosan Hámorit. (32:28)

53
    Időt kér a Vác is. Jó ideje megállt a hazai csapat. 9 perc alatt mindössze egyetlen gólt lőttek. (28:24)

51
    A létező legrosszabbul jött ki a Vác, Farkas még ki is áll két percre. (28:23)

42
    Időt kér a Mosonmagyaróvár. (24:20)

40
    Várható volt, Gyimesi az iménti lerántásért két percet kapott. (23:19)

37
    DAJKA ezt a hetest is értékesíti, most a bal alsóba Balog ellen. (21:19)

35
    DAJKA Bettina a jobb alsóba lövi a hetest. (20:18)

32
    Ott nem, itt igen, Szondi kap két percet visszahúzásért. (18:15)

30
    Tóth Eszter is kimegy pihenni két percre. Volt némi színészkedés is benne, de a lökés ténye vitathatatlan. (17:15)

29
    FARKAS lövi a kapu jobb oldalába a hetest. (17:15)

29
    Gyimesi is nyakra ment, az ő jutalma is két perc. Ez is sok lesz egy idő után a vendégeknek. Hetes is. (16:15)

26
    Időt kér a Vác. Háromra jöttek fel ötről a vendégek. Érdekes, hogy 1,5 éve problémát jelent a Vácnak az emberelőny a különböző edzők keze alatt is. (16:13)

23
    FARKAS Vera értékesítette a büntetőt, a bal alsót választotta. (14:10)

23
    Kurucz az első esetben még megúszta a visszarántást, másodikra már nem. Kiállítás és hetes. (13:10)

20
    Hajtai kapta a sárga lapot, így nincs tovább passzív. (12:8)

19
    DAJKA Bettina hetesébe Bíró beleért lábbal, de így is bepattant a jobb alsóba. (11:7)

16
    Időt kér a Mosonmagyaróvár. (10:6)

14
    Ez már érett, Tóth Gabriella kapott kettő perces kiállítást, bár inkább Kopecz tűnt úgy, hogy lerántást követett el. (8:5)

14
    Tamás Krisztina is besárgul, Hornyákot rántotta le. (8:5)

13
    Ami késik, nem múlik, Kurucz megkapta a sárgáját. (8:4)

12
    Tóth Gabriella a kapu fölé pattintja a büntetőt. (7:4)

11
    Farkas kapott sárgát, az Óvár pedig hetest. (7:4)

10
    Hornyák még meg is lökte Dombit, sárga lap. (5:4)

Ipress Center-Vác: Balog J., Bíró – Tóth E., Hámori, Farkas, Bató, Pelczéder, Hansághy, Ertl, Jovetic, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Szondi, Hornyák D., Helembai
    Mosonmagyaróvári KCSE: Petróczi, Mistina – Hajtai, Kiss K., Kurucz, Dombi, Filipovic, Dajka, Frankovic, Gyimesi, Tóth G., Tamás K., Élő, Bardi, Kopecz, Hanczvikkel

Játékvezetők: Heim Attila – Kiss Olivér