SZEOL SC – Orosháza FC 1:0 (vége) | Kozármisleny – Bölcskei SE 6:1 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
6:1 (1:0)
Bölcskei SE
szombat 23.05.2015, 18:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

90+1
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Kirchner szerzett labdát és indult meg, PUSKÁS ZOLTÁNNAK passzol aki egy csel után Csoknyai mellett belőtte a harmadik gólját.

84
    Tóth ment el a jobb szélen, és passzolt középre PUSKÁS ZOLTÁNNAK, aki megszerezte saját maga második, a csapata ötödik gólját.

82
    Az ötösről lőtt a vendég csatár, Molnár bravúrral hárított, a kontra végén PUSKÁS ZOLTÁN ment el, és magabiztosan vitte el a kivetődő kapus mellett és gurított a kapuba.

67
    Bölcske gólt szerzett!
    Egy hosszú indítást fedezett le Gajág, majd a rátámadó két csatár között ki akarta sarkazni a labdát, de MISKOVICZ ROGER előtt maradt a labda, aki bepasszolta Molnár mellett a labdát, a semmiből szépített a Bölcske.

64
    A frissen érkezett TÓTH ADRIÁN elé került a labda aki éles szögből kilőtte a hosszút, a kapufáról vágódott be a harmadik hazai gól.

59
    Kovács vette észre a jobb szélen Nagy K.-t, és ívelt elé, aki az alapvonalig levitte és egy csel után beadta, érkezett, LAUER NORBERT és a kapuba fejelt. 2-0!!

34
    Egy újabb jó passz a védők mögé, most nem volt les és SCHMIDT ZSOLT nem hibázott a léc alá vágta a labdát, vezet a Kozármisleny.

Nándor Pehr

Gólok: 34. Schmidt, 59. Lauer, 64. Tóth, 82. Puskás, 84. Puskás, 90+1. Puskás – 67. Miskovicz

Lapok:   75. Puskás (KOZ) – 43. Laták (BOL), 47. Ledneczki (BOL)

HR-Rent Kozármisleny FC: Molnár – Fenyvesi, Lantos, Gajág, Kocsis – Cziráki (Kirchner '76), Nagy E., Kovács, Nagy M. K., – Lauer (Puskás '72), Schmidt (Tóth '62)
    Cserék: Sólyom, Szabó B., Szabó M., Tóth, Kirchner, Puskás, Fellai

Bölcskei SE: Csoknyai – Kecse (Süvöltős '66), Ledneczki, Agócs, Blatt – Miskovicz, Laták, Szili, Budai (Horváth '75) – Fröhlich (Nagy '62), Tóth
    Cserék: Cseri, Nagy D., Szintai, Süvöltős, Klinger, Horváth, Szalánczi

Játékvezetők: Jakab Géza, Sebestyén László, Bornemissza Norbert