ZF-Eger - Jug Dubrovnik 8:10 (vége) | Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - CNA Barceloneta 9:10 (vége)
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - CNA Barceloneta

9:10

(1:2, 1:2, 1:2, 3:0)

csütörtök 28.05.2015, 19:30 • Barcelona • Vízilabda BL • Negyeddöntő

Szolnoki Dózsa-Közgép: NAGY, Decker A.,– Gocics , MADARAS 3 , VÁMOS 2, Jansik, Mezei, Alekszics 1 , Tóth, Varga Dániel, Varga Dénes, Kis, Mitrovics.

CNA Barceloneta: LOPEZ, Linares Torras, – Szirányi, Rocha Perrone 1, Oneto, Espanol, Minguell 1, Roca Barcelo 1, Echenique 1, UBOVICS 1, Fernandez, Lopez Escribano, TAHULL COMPTE1.

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP – CNA Barceloneta 6-6 a rendes játékidőben, büntetők után: 9-10

Köszönöm a figyelmet! (21:11:15)

Nagyon rosszul kezdett a Szolnok és három negyed után 6:3-as vesztésre állt. A távoli lövések rendre a kapufán csattantak. Tökéletesen kidolgozott helyzetet keveset alakított ki a Dózsa. Az utolsó negyedet nagyon megnyomta a Szolnok és egyenlített. A spanyolok elfáradtak a meccs végére. Mivel 6:6 lett a találkozó végeredménye, ezért ötméteresek következtek.

Először Alekszics hibázott, majd a másik oldalon Nagy védte Espanol kísérletét. Az utolsó, ötödik lövők jöttek. Ekkor Madaras rontott , Perrone viszont nem, így a Barceloneta győzött és jutott az elődöntőbe és játszhat a Pro Recco ellen. A Szolnok az 5. helyért az Egerrel meccsel holnap 16:30-tól, tartsanak akkor is velünk.

Vége a találkozónak, a Barceloneta jutott az elődöntőbe.

MINGUELL sem hibázott, a léc alá lőtt. 1:1

Ötméterese jönnek. VARGA DÉNES a jobb felsőbe vágta az ötméterest, 1:0 a Szolnoknak

32
    Vége a rendes játékidőnek, ötméteres jönnek.

32
    Döntetlen lett. Ötméteresek jönnek.

32
    Varga Dénes húzta kapura a labdát, védett Lopez

32
    Szerelték a centerbe beúszó játékost a mieink.

32
    Hazai időkérés.

31
    MADARAS NORBERT használta ki az emberfórt, a jobb szélről kilőtte a jobb felsőt. 6-6