Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - ZF-Eger 7:8 (vége)

péntek 29.05.2015, 16:30 • Barcelona • Vízilabda BL

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP: (Nagy), Decker A.(46%),– Gocics , Madaras , Vámos 1, Jansik 1, Mezei, Alekszics , Tóth, Varga Dániel 1, VARGA DÉNES 4, Kis, Sz.Mitrovics.

ZF-Eger: B.MITROVICS(53%), (Csoma) – Angyal 1, Biros 1, Csucskovics, HOSNYÁNSZKY 2, Lőrincz, Csuk, SZÍVÓS 2, Erdélyi, VAPENSZKI 2, Bedő, Hárai

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP – ZF-Eger 7:8

Nyáron válogatott mérkőzések, mégpedig a Világliga-döntő, barátságos találkozók, majd a világbajnokság következik vízilabdában, akkor is tartsanak velünk.

Köszönöm a figyelmet! (17:47:46)

Jól kezdett az Eger, már 3:0-ra vezetett, de onnan visszajött a Nagy Viktort nélkülöző Szolnok és a nagyszünetben 4:4 volt az állás. Ezt követően megint az Eger dominált, a Szolnokot Varga Dénes tartotta meccsben. Az utolsó negyedben sokáig 7:7 volt az állás, ekkor Hosnyánszky távoli lövésével előnybe került az Eger és ezt megtartotta, így győzött és ötödik helyen végzett, büszke lehet a teljesítményére. A Szolnok a hatodik helyen zárt, ami csalódás számára.

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Megtartotta a labdát az Eger és nyert, így 5.

32
    Decker szögletre tolta Szívós kilenc méteres lövését, ezzel végig járathatja a labdát az Eger és megnyeri a meccset, mert csak 22 sec. van hátra.

32
    Hosnyánszky kiállítása után Sz. Mitrovics lőtt a bal szélről, közelről és B. Mitrovics bravúrral védett.

31
    Sz.Mitrovics lövését B. Mitrovics védte.

31
    HOSNYÁNSZKY NORBERT lőtt hét méterről kapufás gólt középről. 7-8

31
    Vámos lőtt három lóba után hét méterről, B.Mitrovics jobb kézzel védett.

30
    Szolnoki időkérés.

30
    Vapenszki lőtt rá egy szabaddobást, de öt méteren belül, ezért jöhet a Szolnok.

30
    Kist szerelte Hosnyánszky

29
    Erdélyi bíbelődött sokat a labdával lejárt a támadóideje az Egernek.

28
    Varga Dénes lőtt felső lécet emberfórból.

28
    Petrovai Mártont, az egri másodedzőt állították ki piros lappal

28
    Kis harcolt ki emberfórt, Angyalt küldték ki, ez neki a harmadik hibája így kipontozódott.

28
    Varga Dénes nézte ki a jobb alsót, de B. Mitrovics védett. Nem lett meg az ötödik gólja.